Polecane obiekty

 • Dom Rencisty „U Renaty” w Ryczówku

  Dom Rencisty „U Renaty” w Ryczówku

  Szukacie miejsca, w którym Wasi bliscy spędzą swoją jesień życia w ciepłej i rodzinnej atmosferze?  Dom Rencisty „U RENATY” będzie odpowiednią placówką spełniającą wszystkie kryteria, aby sprawować profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
 • Wolne pokoje w Fundacji Sadyba w Bystrej

  Wolne pokoje w Fundacji Sadyba w Bystrej

  We wsi Bystra, położonej w województwie śląskim, nad potokiem Białka w Beskidzie Śląskim, a także na południe od Bielska-Białej położony jest dom Fundacji Sadyba, której celem jest utworzenie i prowadzenie Domów Pomocy Społecznej dla osób potrzebujących. W placówkach znajdą pomoc zarówno osoby starsze, jak i te pozostające w trudnej sytuacji bytowej, a wykwalifikowana kadra pracowników zadba o profesjonalną opiekę i życzliwą atmosferę.
 • Wolne placówki dla seniorów w województwie śląskim

  Wolne placówki dla seniorów w województwie śląskim

  Szukacie miejsca dla osoby, która wymaga stałej opieki medycznej? Jeśli zamieszkujecie województwo śląskie, sprawdźcie proponowane przez nas oferty trzech sprawdzonych placówek, w których są jeszcze wolne pokoje!
 • Wolne domy seniora w Krakowie i okolicy

  Wolne domy seniora w Krakowie i okolicy

  Zamieszkujecie obszar województwa małopolskiego i szukacie odpowiedniego miejsca dla swoich bliskich? Podpowiemy Wam, gdzie możecie znaleźć wolne pokoje dla seniorów!
 • Centrum Opieki „Senior Med” - miejsce do którego chce się wracać...

  Centrum Opieki „Senior Med” - miejsce do którego chce się wracać...

  Zapewnienie ciepłej i rodzinnej atmosfery osobom starszym, powinno być dla nas podstawowym celem, kiedy już decydujemy się na założenie domu opieki. Musimy pamiętać, że w życiu mogą pojawić się okoliczności, które spowodują, że nie będziemy mogli zająć się naszymi bliskimi.
 • Są jeszcze wolne miejsca w domach opieki w województwie mazowieckim!

  Są jeszcze wolne miejsca w domach opieki w województwie mazowieckim!

  Szukasz spokojnego miejsca dla bliskiej Ci osoby, która wymaga stałej opieki i pomocy przy codziennych czynnościach? W naszym artykule przedstawimy placówki, które dysponują jeszcze wolnymi pokojami dla seniorów. Zapoznaj się z poszczególnymi ofertami domów opieki w województwie mazowieckim.  
 • Dom Seniora LAJKONIK w Zawoi - obiekt na sprzedaż!

  Dom Seniora LAJKONIK w Zawoi - obiekt na sprzedaż!

  W otulinie Babiogórskiego Parku Narodowego, chroniącego przyrodę wokół Babiej Góry i graniczącego ze Słowacją, w miejscowości Zawoja, na działce o powierzchni około 9000 tysięcy metrów kwadratowych mieści się Dom Seniora LAJKONIK . Obiekt przebudowano z hotelu o wysokim standardzie i przystosowano na przyjęcie 55 osób. Obecnie, placówka została wystawiona na sprzedaż . Posiada ona wszystkie konieczne pozwolenia. Istnieje także możliwość dodatkowej rozbudowy obiektu.
 • Pensjonat „Pogodna Jesień” w Kazuniu Polskim

  Pensjonat „Pogodna Jesień” w Kazuniu Polskim

  Dom seniora powstał z myślą o tych, którzy cenią sobie najwyższy standard usług oraz życzliwość obsługi. Placówka stara się, aby osoby bliskie naszemu sercu mogły cieszyć się życiem, z dala od codziennych trosk, wśród przyjaźnie nastawionych ludzi. Przyjmowane są tutaj zarówno osoby przewlekle chore, po udarach, jak również z demencją starczą, czy chorobą Alzheimera. Niewątpliwym atutem obiektu jest jego lokalizacja w urokliwej miejscowości, zwanej Kazuniem Polskim, położonej około 30 km na północny-zachód od Warszawy. Warto wspomnieć, że w pobliżu pensjonatu znajdziemy malownicze jezioro, a także kompleks leśny w postaci Puszczy Kampinowskiej.
 • Dwutygodniowe pobyty w Domu Pogodnej Starości Forsycje

  Dwutygodniowe pobyty w Domu Pogodnej Starości Forsycje

  W miejscowości Brudnów, koło Warszawy znajduje się spokojne miejsce, gdzie seniorzy mogą spędzić swoją jesień życia. Z okien budynku rozciąga się malowniczy widok na Zalew Domaniowski, las i pola uprawne. Otoczenie przyrody sprzyja rehabilitacji osób starszych, a świeże powietrze wpływa na ich dobre samopoczucie. Obiekt położony jest z dala od wielkich aglomeracji miejskich, a panującą tutaj ciszę od czasu do czasu przerwie kumkanie żab, czy śpiew ptaków.
 • W trosce o zdrowie i komfort Seniora!

  W trosce o zdrowie i komfort Seniora!

  Zapraszamy do sklepu internetowego SENIOR + WIGOR, który został stworzony na podstawie analizy potrzeb osób w wieku 60+.   www.seniorplus.edu.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki wybór produktów wspierających rozwój seniora w każdym obszarze jego aktywności.
 • Dom Seniora - Leśne Wrota Kostkowo

  Dom Seniora - Leśne Wrota Kostkowo

  W spokojnym i malowniczym Kostkowie znajduje się Dom Opieki Leśne Wrota, gdzie seniorzy mogą cieszyć się otoczeniem pomorskich lasów. Celem ośrodka jest zapewnienie pensjonariuszom pogodnego życia bez zmartwień, z dala od miejskigo zgiełku. Właściciele placówki dokładają wszelkich starań, aby każdy podopieczny miał zapewnione jak najlepsze warunki.
 • Polanika dla Seniorów

  Polanika dla Seniorów

  Kochamy Seniorów! Pod takim hasłem całoroczną akcję na rzecz aktywności osób 60+ rozpoczyna Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Polanika , który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszego polskiego seniora - Dębu Bartek , czyli tuż pod Kielcami . Można tu nie tylko poddać się skutecznej rehabilitacji, ale również doskonale wypocząć i wziąć udział w systematycznie organizowanych wydarzeniach dedykowanych seniorom.
 • Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Pułtusku

  Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Pułtusku

  Czas upływa bardzo szybko. Jeszcze kilka lat temu to my potrzebowaliśmy rodzicielskiej opieki. Teraz jest na odwrót - to rodzice potrzebują naszej. Jak zaopiekować się starszymi rodzicami, by z jednej strony nie stracić znajomych i bliskich, a z drugiej - zapewnić rodzicom godną przyszłość? Poniżej przedstawiamy kilka prostych porad, które ułatwią nam opiekę nad starszą osobą.