Polecane obiekty

 • Dwutygodniowe pobyty w Domu Pogodnej Starości Forsycje

  Dwutygodniowe pobyty w Domu Pogodnej Starości Forsycje

  W miejscowości Brudnów, koło Warszawy znajduje się spokojne miejsce, gdzie seniorzy mogą spędzić swoją jesień życia. Z okien budynku rozciąga się malowniczy widok na Zalew Domaniowski, las i pola uprawne. Otoczenie przyrody sprzyja rehabilitacji osób starszych, a świeże powietrze wpływa na ich dobre samopoczucie. Obiekt położony jest z dala od wielkich aglomeracji miejskich, a panującą tutaj ciszę od czasu do czasu przerwie kumkanie żab, czy śpiew ptaków.
 • W trosce o zdrowie i komfort Seniora!

  W trosce o zdrowie i komfort Seniora!

  Zapraszamy do sklepu internetowego SENIOR + WIGOR, który został stworzony na podstawie analizy potrzeb osób w wieku 60+.   www.seniorplus.edu.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki wybór produktów wspierających rozwój seniora w każdym obszarze jego aktywności.
 • Dom Seniora - Leśne Wrota Kostkowo

  Dom Seniora - Leśne Wrota Kostkowo

  W spokojnym i malowniczym Kostkowie znajduje się Dom Opieki Leśne Wrota, gdzie seniorzy mogą cieszyć się otoczeniem pomorskich lasów. Celem ośrodka jest zapewnienie pensjonariuszom pogodnego życia bez zmartwień, z dala od miejskigo zgiełku. Właściciele placówki dokładają wszelkich starań, aby każdy podopieczny miał zapewnione jak najlepsze warunki.
 • Polanika dla Seniorów

  Polanika dla Seniorów

  Kochamy Seniorów! Pod takim hasłem całoroczną akcję na rzecz aktywności osób 60+ rozpoczyna Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Polanika , który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszego polskiego seniora - Dębu Bartek , czyli tuż pod Kielcami . Można tu nie tylko poddać się skutecznej rehabilitacji, ale również doskonale wypocząć i wziąć udział w systematycznie organizowanych wydarzeniach dedykowanych seniorom.
 • Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Pułtusku

  Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Pułtusku

  Czas upływa bardzo szybko. Jeszcze kilka lat temu to my potrzebowaliśmy rodzicielskiej opieki. Teraz jest na odwrót - to rodzice potrzebują naszej. Jak zaopiekować się starszymi rodzicami, by z jednej strony nie stracić znajomych i bliskich, a z drugiej - zapewnić rodzicom godną przyszłość? Poniżej przedstawiamy kilka prostych porad, które ułatwią nam opiekę nad starszą osobą.
 • Internetowy sklep rehabilitacyjny

  Internetowy sklep rehabilitacyjny

  W Łapczycy pod Krakowem, z myślą o seniorach powstała firma FHU DREW MEBI, prowadząca stacjonarny sklep medyczny . Właściciele oferują szeroką paletę sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i pomocniczego, który znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie osób starszych. Przy tego rodzaju działalności, firma stawia na dalszy rozwój oraz pomoc osobom niepełnosprawnym, a także ich opiekunom. Najlepszą rekomendację sklepu stanowią opinie zadowolonych klientów, którzy mieli już okazję skorzystać z oferowanych usług.
 • Polecane domy opieki w województwie świętokrzyskim

  Polecane domy opieki w województwie świętokrzyskim

  Zastanawiacie się, jaka placówka będzie najlepsza dla Waszych bliskich, którzy wymagają tymczasowej lub całodobowej opieki medycznej? Sprawdźcie oferty poszczególnych obiektów w województwie świętokrzyskim.
 • Polecane domy opieki w województwie wielkopolskim

  Polecane domy opieki w województwie wielkopolskim

  Publikujemy kolejny artykuł, w którym znajdziecie polecane placówki dla seniorów. W tym tygodniu wzięliśmy pod uwagę obiekty z województwa wielkopolskiego. Zachęcamy do przejrzenia ofert wybranych domów opieki.
 • Polecane domy opieki w województwie śląskim

  Polecane domy opieki w województwie śląskim

  Przedstawiamy sześć polecanych placówek dla seniorów. Tym razem zatrzymamy się przez chwilę na województwie śląskim. Poniższy artykuł pomoże Wam wybrać najlepsze miejsce dla Waszych bliskich, którzy wymagają szczególnej troski i opieki.
 • Polecane domy opieki w województwie łódzkim

  Polecane domy opieki w województwie łódzkim

  Przed nami kolejne polecane domy opieki. Tym razem skupimy się na województwie łódzkim. Jeśli chcecie znaleźć przyjazną placówkę dla swoich bliskich, przeczytajcie poniższy artykuł.