Domy Seniora

cena

Dom Seniora Paraiso

Mapka województw

Serwisy partnerskie

Gielniów Noclegi Gielniów Przedszkola spa Gielniów

Dom Spokojnej Starości

 • łazienka
 • telewizor
 • radio
 • ognisko
 • parking
 • wyżywienie
 • obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
 • internet
 • akceptujemy zwięrzęta domowe
 • pokój dzienny
 • opieka medyczna
 • rehabilitacja
 • sala terapii zajęciowej

Ocena: 0 / 5

(Ilość ocen: 0)

Dodaj ocenę

Dom Spokojnej Starości " Nowela " został otwarty 1 lutego 2013 roku . Prowadzony jest przez lekarza z wieloletnim doświadczeniem.

Dom Spokojnej Starości " Nowela " zlokalizowany jest w uroczej wiejskiej miejscowości Gałki gmina Gielniów powiat Przysucha województwo mazowieckie. Dom przeznaczony jest do zamieszkania dla osób z otępieniem starczym, chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona , zespołami psychoorganicznymi. Obiekt składa się z 17 pokoi w większości są to pokoje 2-osobowe , każdy z niezależną łazienką. Budynek nie posiada barier architektonicznych , wyposażony jest w windę i podjazd dla osób niepełnosprawnych. W budynku do dyspozycji pensjonariuszy jest świetlica z dużym telewizorem ,dostępem do internetu , sala rehabilitacyjna , kuchnia pomocnicza, system przyzywania. W zależności od stanu zdrowia pacjenci mają zabezpieczoną codzienną wizytę lekarską , opiekę pilęgniarską , kontakt z psychologiem i lekarzem psychiatrą , opiekę terapeuty zajęciowego.

Ze względu na położenie placówki miłośnicy przyrody , mogą do woli rozkoszować się urokami wiejskiego życia. Miejscowość Gałki położna wśród wzgórz gielniowsko-opoczyńskich oferuje swoim pensjonariuszą nieskazitelnie czyste , balsamiczne powietrze , możliwość spacerów , wędkowania , grzybobrania , obserwowania spokojnego wiejskiego życia.

Właściciel - lekarz z dwudziestoletnim doświadczeniem oddanym jest swoim pacjentom , chętnie pomaga osobom niepełnosprawnym a okoliczni mieszkańcy zgłaszają się do niego ze swoimi problemami. Służy to nawiązywaniu przyjaznej atmosfery , rozległych znajomości i poczucia wspólnoty. Dodatkowo ze względu na zamiłowanie do przyrody gospodarz hoduje zwierzęta: kucyk szetlandzki, bażanty, kaczki, kury, gęsi, łabędzie, psy, świnie peruwiańskie, gołębie, którymi mogą się opiekować także pensjonariusze.

Posiłki przygotowywane są na miejscu z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych lekarza właściciela.

Odwiedziny rodzin i znajomych mogą odbywać się bez ograniczeń , do dyspozycji przyjezdnych jest pokój gościnny.

Naszych podopiecznych odbieramy własnym transportem. Przyjmujemy także chorych leżących. Ze względu na znajomość języka migowego przez niektórych członków personelu chętnie przyjmiemy także osoby głuchonieme.

Na wyposażeniu placówki znajdują się 2 samochody typu VAN , które służą zaspokajaniu potrzeb kulturalno-turystycznych mieszkańców domu.

 

Serdecznie zapraszamy!

Dom Spokojnej Starości

ulica: Gałki 70
miejscowość: Gałki

telefon: (48) 3756377
fax: 48 3756377
telefon kom.: 796211313

Ostatnio dodane

Dom Seniora JURA

Ocena 0/5

Gulzów

więcej

Dom św. Barbary

Ocena 0/5

Kleszczów

więcej

Ostatnio ocenione obiekty

Rodzinny Dom Seniora "Dom...

Ocena 5/5

Nowe Chrusty

więcej

"Przedsionek Raju" czyli...

Ocena 5/5

Piaseczno

więcej

Jaśmin - Zakład Opiekuńczo...

Ocena 5/5

Stara Błotnica

więcej

© Copyright by domyseniora.pl