Domy Seniora

cena

Dom Seniora Paraiso

Dom Spokojnej starości Forsycje

Mapka województw

Serwisy partnerskie

Katowice Noclegi Katowice Przedszkola spa Katowice

Niepubliczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Karolinka

  • łazienka
  • telewizor
  • radio
  • wyżywienie
  • opieka medyczna
  • rehabilitacja

Ocena: 5 / 5

(Ilość ocen: 1)

Zobacz oceny

Dodaj ocenę

Nasz zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy to propozycja kompleksowej rehabilitacji i opieki seniora i nad osobami niepełnosprawnymi. Opieka nad niepełnosprawnymi lub osobami starszymi to często trudna praca, ale trud i cierpliwość włożona w opiekę procentuje serdecznością i radością pacjenta. Głównym priorytetem w naszej pracy jest szacunek do pacjenta i sprawienie, aby czuli, że mają w naszych opiekunach wsparcie i pomoc.

Nasza placówka ma podpisany kontrakt z NFZ. Dzięki niemu nasi pacjenci mogą liczyć na refundację podbytu lub leczenia u nas.

Niepubliczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „Karolinka” Sp. z o.o. zatrudnia wyspecjalizowany i profesjonalny personel, który potrafi zapewnić odpowiednią opiekę osobom starszym i schorowanym. Doświadczenie, indywidualne podejście do Pensjonariusza, cierpliwość i wyrozumiałość naszych opiekunów pozwalają naszym Pacjentom poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Nasi rehabilitanci to wykwalifikowani i posiadający dużą wiedzę ludzie, którzy są chętni do pomocy i wraz z Pensjonariuszami cieszą się z ich postępów w walce z chorobą. Naszą troską obejmujemy także osoby niepełnosprawne i schorowane.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Podopieczni czuli się u nas jak w domu i żeby im niczego nie brakowało. Staramy się także dać im poczucie, że są potrzebni i kochani.

 

Oferta NZPO „Karolinka”, obejmująca całodzienną opiekę wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem, skierowana jest do osób starszych, nieradzących sobie z obowiązkami domowymi oraz pełnoletnich osób niepełnosprawnych, wymagających rehabilitacji lub stałej opieki.

Proponujemy kompleksową opiekę nad osobami starszymi, w skład której wchodzi:

  • całodobowa opieka i pielęgnacja dla osób starszych
  • całodobowa opieka i pielęgnacja dla osób potrzebujących pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych.
  • rehabilitacja

Osoby starsze mogą u nas liczyć na całodobową, profesjonalną opiekę pielęgniarską. Ułatwiamy naszym Pensjonariuszom funkcjonowanie, pomagamy w karmieniu i czynnościach higienicznych.

Priorytetem jest dla nas stworzyć naszym pensjonariuszom poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Pragniemy, by czuli się z nami jak w rodzinnym domu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu. Z chęcią odpowiemy Państwu na wszelkie pytania oraz pokażemy nasz ośrodek.

 

 

 

Niepubliczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Karolinka

ulica: Barlickiego 5
miejscowość: Katowice

telefon: (32) 782 19 20

strona www: www.opiekapielegnacyjna.katowi...

Ostatnio dodane

Ostatnio ocenione obiekty

© Copyright by domyseniora.pl