W trosce o zdrowie i komfort Seniora!

W trosce o zdrowie i komfort Seniora!
Drukuj Skomentuj

Zapraszamy do sklepu internetowego SENIOR + WIGOR, który został stworzony na podstawie analizy potrzeb osób w wieku 60+.

 

www.seniorplus.edu.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki wybór produktów wspierających rozwój seniora w każdym obszarze jego aktywności.

W trosce o zdrowie i komfort seniora przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę pomocy i wyposażenia dedykowanego rehabilitacji i rewalidacji osób starszych.

 

W sklepie internetowym www.seniorplus.edu.pl znajdą Państwo profesjonalne rozwiązania w obszarze:

 

 • rehabilitacji, aktywności ruchowej,
 • aktywności poznawczej,
 • relacji społecznych,
 • arteterapii,
 • terapii z wykorzystaniem multimedialnych rozwiązań (m.in. stół terapeutyczny),
 • wyposażenia pokoju seniora,
 • urządzeń i gier do zajęć ruchowych i aktywności w plenerze.

 

Szeroki asortyment i wysoka jakość produktów umożliwiają nam kompleksowe wyposażenie domów seniora, domów spokojnej starości, placówek pobytu dziennego oraz gabinetów rehabilitacyjnych w sprzęt i pomoce do aktywizacji seniorów i usprawniania osób starszych.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały dobrane tak, by zachęcić osoby w wieku 60+ do podejmowania aktywności i korzystania z uroków bycia seniorem: odkrywania nowych możliwości, usprawniania nabytych już umiejętności.

 

Nasza oferta uwzględnia również pomoce dobrane pod kątem rozwiązywania "małych" i "dużych" problemów osób starszych, dlatego szczególna uwagę poświęciliśmy terapii. Z tego powodu część produktów oznaczona została symbolem TERAPIA SENIORA, sugerującym, że dana pomoc może być szczególnie przydatna w rehabilitacji i poprawie jakości życia seniora.

 

Polecamy Państwu wyjątkowe rozwiązania w naszej ofercie, a w szczególności:

 

MULTIMEDIALNY STÓŁ TERAPEUTYCZNY – interaktywne urządzenie zawierające gry oparte na animacjach świetlnych reagujących na ruchy rąk. Zajęcia przy stole motywują do podejmowania aktywności fizycznej, poprawiającej motorykę dłoni, koordynację, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Stół terapeutyczny jest doskonała okazją do interakcji społecznych.

 

 

ARTETERAPIA I SENSOPLASTYKA – terapia przez sztukę jest formą autoekspresji, która wyzwala kreatywne myślenie, pozwala zredukować stres, poprawić samopoczucie, a także rozwija umiejętności interpersonalne. W sklepie seniorplus.edu.pl znajdą Państwo szeroką ofertę instrumentów muzycznych, produktów plastycznych i akcesoriów do prac kreatywnych.

 

 

POMOCE DO REHABILITACJI DŁONI

 

Z wiekem funkcje motoryczne dłoni ulegają osłabieniu, dlatego ważne jest wzmacnianie zręczności poprzez odpowiednie ćwiczenia z piłkami i elastycznymi trójkątami. Zajęcia z ich wykorzystaniem łagodzą napięcie i zmniejszają stres, wspierają terapię zginaczy i prostowników dłoni oraz palców seniora. W naszym katalogu znajdą Państwo szeroką ofertę pomocy do wieloaspektowego wspierania rehabilitacji dłoni i ciała osób starszych.

 

 

WYPOSAŻENIE

 

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie przestrzeni, w której przebywają seniorzy: pomieszczenia ogólnodostępne, pomieszczenia klubowe, pokoje pielęgniarek i do terapii indywidualnej, miejsca do odpoczynku, indywidualne pokoje seniora, jak również jadalnie, szatnie, czy wyposażenie biurowe (recepcja, korytarz). Proponujemy szeroki wybór gotowych aranżacji i wizualizacji, jak również możliwość przygotowania projektu dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

 

Obserwując zmiany demograficzne zachodzące w kraju i na świecie, zauważyliśmy ogromną potrzebę przygotowania kompleksowej oferty dla osób pow. 60 r. ż., która jednocześnie wspierać będzie skuteczną, dobrą i przyjazną realizację rządowego programu „Senior+”.

 

Już dziś odwiedź nasz sklep www.seniorplus.edu.pl i przekonaj się o korzyściach, które oferujemy:

 

 • wygodne i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu,
 • szybka realizacja zamówienia,
 • DARMOWA wysyłka przy zamówieniach pow. 150 zł,
 • 5% rabatu dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora,
 • BEZPŁATNE materiały i scenariusze zajęć z wykorzystaniem produktów dostępnych w naszym sklepie,
 • plastyczne inspiracje na prace w ramach zajęć Arteterapii,
 • możliwość umówienia bezpłatnej wizyty konsultanta,
 • nowości i wyprzedaże,
 • aktualne informacje na temat polityki senioralnej w Polsce.

 

Więcej propozycji znajdą Państwo w nowym katalogu SENIOR + WIGOR 2017, dostępnym na stronie www.seniorplus.edu.pl.

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu z naszymi konsultantami na terenie całego kraju.

 

Zespół Senior + Wigor

 

www.seniorplus.edu.pl

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe