2. Targi Seniora w Krakowie

2. Targi Seniora w Krakowie
Drukuj Skomentuj

Zapraszamy na II Targi Seniora, które odbędą się w dniach od 5 do 6 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie - najnowocześniejszym centrum targowo-konferencyjnym w Polsce.

Serwis Domyseniora.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Ze względu na duże zainteresowanie po pierwszej edycji, postanowiliśmy poszerzyć dotychczasowy program o nowe wydarzenia. Planujemy, że w tegorocznym spotkaniu weźmie udział od 4 do 5 tys. osób (zarówno seniorów jak i ich rodzin) oraz ponad 100 wystawców. Na dużej scenie i w specjalnej strefie warsztatowej wystąpi kilkanaście zespołów i prelegentów.

 

 

Z naszych badań ankietowych wynika, że 75% wystawców pierwszej edycji zarekomendowałoby udział w Targach Seniora innym firmom, zaś 90% odwiedzających oceniło wydarzenie dobrze i bardzo dobrze.

Co mamy Państwu do zaproponowania w tym roku? Przede wszystkim unikalną atmosferę spotkania, które łączy strefę wystawienniczą i program edukacyjny z atrakcyjną oprawą kulturalno-rozrywkową. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Czas na drugą młodość - aktywność, zdrowie i pasję”. Podczas targów będzie można spotkać renomowanych wystawców z wielu różnych dziedzin: zdrowia, rekreacji i turystyki, kulinariów, mody, kultury i nauki, finansów, nowych technologii, czy hobby. Wielu gości przyjeżdża do nas, aby uzyskać inspirację, nową wiedzę, uzyskać dobrą radę lub pośmiać się z rozrywki na scenie. Nie zabraknie też gwiazd i znanych influencerów.

 

 

W trakcie wydarzenia będzie można wykonać badania zdrowotne, umówić się na nie już po spotkaniu i skorzystać ze specjalistycznych porad. Odwiedzający również będą mogli wypróbować oferowane produkty, nowości rynkowe i „na własnej skórze” przekonać się o ich zaletach. Firmom zainteresowanym zakupem stoiska wystawienniczego, partnerstwem lub sponsoringiem, gwarantujemy skuteczne dotarcie do najbardziej przewidywalnej w decyzjach zakupowych grupy konsumentów.

Wstęp na targi jest bezpłatny!

 

Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy - organizatorzy zapraszają seniorów wraz z rodzinami, bowiem na każdego z odwiedzających czeka wiele atrakcji, m. in. konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.targiseniora.krakow.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe