24 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK

24 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK
Drukuj Skomentuj

REHABILITACJA KARDIOLOGICZNA 2021 – od nauki do praktyki będzie tematem przewodnim kolejnego 24 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Domyseniora.pl jest oficjalnym Patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Temat Sympozjum nawiązuje do podstaw naukowych rehabilitacji kardiologicznej i do stosowania ich w praktyce klinicznej. Coraz częściej mówimy o opiece kompleksowej w kardiologii, a to właśnie dobrze realizowana rehabilitacja kardiologiczna była i jest najlepszym przykładem takiej opieki. Rehabilitacja kardiologiczna w każdej jej formie realizacji: szpitalna, dzienna czy telerehabilitacja, jest filarem kompleksowego podejścia do opieki nad osobą z chorobami sercowo-naczyniowymi. – tłumaczy prof. dr hab. n. med. Anna Jegier, Przewodnicząca Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK.

 

Wydarzenie, coroczne spotkanie lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, psychologów i dietetyków zajmujących się lub zainteresowanych rehabilitacją kardiologiczną odbędzie się w Wiśle w hotelu Stok w dniach 27-29 maja 2021 r.

 

Atrakcyjny program naukowy oraz atmosfera wiosny i przepięknych otaczających Wisłę-Ustroń Beskidów, będzie na pewno sprzyjać obradom. Zachęcamy do udziału w Sympozjum!

 

Więcej informacji o Sympozjum, a także możliwość rejestracji na wydarzenie dostępne są na stronie internetowej Sympozjum: https://rehabilitacja2020.ptkardio.pl/

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe