5 najlepiej ocenianych domów seniora w woj. śląskim

5 najlepiej ocenianych domów seniora w woj. śląskim
Drukuj Skomentuj

Jak znaleźć najlepszy dom seniora w województwie dolnośląskim? Korzystając z rekomendacji innych osób. Przygotowaliśmy zestawienie kilku placówek, które uzyskały najlepsze oceny wśród użytkowników serwisu Domyseniora.pl.

Górski Dom Seniora w Brennej

Górski Dom Seniora położony jest w pięknym beskidzkim miasteczku. Pensjonariusze znajdą tu życzliwą, ciepłą domową atmosferę i oddany personel. W domu dostępne są jedno, dwu oraz trzyosobowe pokoje z łazienkami oraz miejsca, w których mieszkańcy mogą wspólnie spędzać czas. Opiekę sprawują osoby wyspecjalizowane w dziedzinie pielęgnacji, fizjoterapii i terapii zajęciowej, a nad stanem zdrowia czuwa lekarz rodzinny.

Centrum Opieki Długoterminowej w Górze Siewierskiej

Centrum Opieki Długoterminowej to miejsce, które przygotowano z myślą o osobach przewlekle chorych i niepełnosprawnych. Nad pensjonariuszami czuwają troskliwe pielęgniarki oraz lekarze. Mieszkańcy domu uczestniczą w rehabilitacji oraz terapii zajęciowej, pomagającym im w zachowaniu sprawności i poprawieniu stanu zdrowia. Kadra kładzie nacisk nie tylko na dbanie o sprawność fizyczną, ale i rozwój intelektualny. Stąd oferta dodatkowych zajęć kulturalno-oświatowych oraz imprez okolicznościowych.

Dom Seniora Paraiso w Brennej

Dom Seniora Paraiso dysponuje wygodnymi pokojami dla jednej, dwóch lub trzech osób. Mieszkańcy otoczeni są domową atmosferą i zachęcani do aktywnego spędzania czasu, by jeszcze dłużej mogli cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Z myślą o tym urządzone zostały tereny zielony, które otaczają dom. Oprócz tego pensjonariusze otaczani są najlepszą opieką lekarską i pielęgniarską – mają także do wyboru bogatą ofertę zajęć dostosowanych do ich zainteresowań.

Aurum Vitae Residence w Kaletach

Aurum Vitae Residence to miejsce dla osób starszych, dla których przygotowano ofertę pobytów stałych lub czasowych. Budynek przystosowany jest do potrzeb seniorów – usunięcie barier architektonicznych umożliwia im komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji mieszkańców jest również gabinet lekarski, zabiegowy, jadalnia, pokój telewizyjny, sala terapii zajęciowej oraz centrum odnowy biologicznej.

Dom Opieki na Cyrhli w Korbielowie

Dom Opieki na Cyrhli położony jest w malowniczej okolicy u podnóża góry Pilsko w Beskidzie Żywieckim. Budynek nie ma barier architektonicznych, a jego mieszkańcy, którzy mają problemy z poruszaniem się, mogą liczyć na wszelkie udogodnienia. Do dyspozycji są pokoje oraz apartamenty dwuosobowe.

Chcesz poznać ofertę innych domów z województwa śląskiego? Wejdź i zobacz: Domy seniora w woj. śląskim

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe