„500+” - Kabaret pod Wyrwigroszem: Zielonki-Parcela

„500+” - Kabaret pod Wyrwigroszem: Zielonki-Parcela
Skomentuj

15 czerwca, o godzinie 19:00, w sali widowiskowej Domu Kultury St Babice będzie miał miejsce występ Kabaretu pod Wyrwigroszem, który zaprezentuje program pt. 500+.

Trasa "500+"! Przypadek? Absolutnie nie.

 

Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest.

 

Tutaj każdy kabaretowy wieczór jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco. Niezawodnie pojawią się na scenie  "Kresowiacy", będzie "Kryśka" i... co tylko Państwo sobie życzą!

 

I pamiętajcie o jednym: spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru! 

 

Bilety na parterze z 10% zniżką tj. w cenie 72 zł  dla posiadaczy babickiej Karty Dużej Rodziny, seniorów (65 lat+) są wyłącznie do kupienia w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice za okazaniem odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zniżki. Liczba biletów ograniczona. Sekretariat Domu Kultury Stare Babice, przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

 

Bilety w cenie 70 i 80 złotych, do nabycia na www.biletyna.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie