6 najlepiej ocenianych domów seniora w woj. mazowieckim

6 najlepiej ocenianych domów seniora w woj. mazowieckim
Drukuj Skomentuj

W Polsce jest wiele domów seniora. Jak jednak wybrać najlepszą placówkę, w której bliska osoba spędzi jesień swojego życia? Przedstawiamy sześć najlepiej ocenianych domów seniora, które znajdują się na terenie województwa mazowieckiego.

Znalezienie odpowiedniego domu seniora nie jest łatwym zadaniem. Ale mogą pomóc w tym oceny osób, które ten wybór mają już za sobą. Przedstawiamy najlepiej oceniane domy seniora z województwa mazowieckiego – wyboru dokonali użytkownicy serwisu Domyseniora.pl.

 

Przedsionek Raju – dom minionej młodości


Przedsionek Raju znajduje się w miejscowości Jazgarzewszczyzna. Położony jest na przestronnej działce z ogrodem, wśród mazowieckich lasów. Sam budynek nie ma barier architektonicznych. Opiekunowie zajmują się mieszkańcami przez całą dobę, dbając o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. Tę troskę dostrzegają bliscy pensjonariuszy, którzy chwalą właścicielki za kompetencje i przede wszystkim ogromne serce, jakie wkładają w swoją pracę.

 

Zakład Opiekuńczo Leczniczy Jaśmin


Przy ZOL Jaśmin działa dom seniora, w którym na pensjonariuszy czekają wygodne pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób mających problemy z poruszaniem lub jeżdżących na wózkach inwalidzkich. Nad zdrowiem mieszkańców domu czuwa wykwalifikowana kadra specjalistów – lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów – co bardzo doceniają członkowie rodzin osób starszych.

 

Pensjonat Ostoja


Pensjonat Ostoja znajduje się w Starej Wsi. Jest to przyjazne, ciepłe miejsce na jesień życia. Mieszkańcy mają zapewnioną opiekę medyczną oraz rehabilitację. W pensjonacie panują doskonałe warunki, a teren wokół niego jest ulubionym miejscem wypoczynku pensjonariuszy. Organizowane tam są grille, grzybobrania i inne atrakcje na świeżym powietrzu. Rozrywki dobierane są tak, by każdy był z nich zadowolny.

 

Dom Opieki Marion


Dom Opieki Marion znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim i zajmuje wygodny budynek bez barier architektonicznych. Na miejscu nad zdrowiem pensjonariuszy czuwa lekarz oraz terapeuci. W ofercie domu seniora znalazły się też zajęcia, rozwijające zainteresowania i pasje jego mieszkańców.

Dom Spokojnej Starości Słoneczny Parasol


Słoneczny Parasol oferuje pobyty stałe lub czasowe w wygodnych pokojach, dostosowanych do potrzeb osób w podeszłym wieku. Mieszkańcy mają do dyspozycji salę rehabilitacyjną oraz bogatą ofertę zajęć. Nad zdrowiem pensjonariuszy czuwa personel medyczny. Słoneczny Parasol chwalony  jest za warunki pobytu oraz sympatyczną obsługę.

Dom Seniora Willa Kalina


Dom Seniora Willa Kalina znajduje się w Konstancinie-Jeziornej i zapewnia komfortowe warunki oraz profesjonalną opiekę. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych, co pozwala na poruszanie się po nim osobom na wózkach inwalidzkich. Terapeuci Willi Kalina przygotowują programy rehabilitacyjne, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb pensjonariuszy. Dom seniora chwalony jest właśnie za profesjonalizm kadry i wysoki standard usług.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe