6 najlepiej ocenianych domów seniora w woj. pomorskim

6 najlepiej ocenianych domów seniora w woj. pomorskim
Drukuj Skomentuj

Wybór domu opieki dla bliskiej osoby nie jest łatwym zadaniem i warto zasięgnąć opinii z różnych źródeł. Niżej przedstawiamy domy opieki z województwa pomorskiego, które zostały najwyżej ocenione przez użytkowników naszego serwisu.

Osoby, które stoją przed wyborem najlepszego domu seniora, z pewnością skorzystają z doświadczenia użytkowników serwisu Domyseniora.pl. Kierując się ich ocenami, przygotowaliśmy zestawienie najwyżej ocenianych placówek, znajdujących się na terenie województwa pomorskiego.

Szukasz najepiej ocenianych placówek z całego kraju? Wejdź i zobacz: 6 najlepiej ocenianych domów seniora

 

Dom Aktywnego Seniora „Nasz Dom”


Nasz Dom znajduje się w miejscowości Pępowo – zaledwie siedem kilometrów od Gdańska. Jednak nie tylko świetna lokalizacja jest jego zaletą. Osoby, które oceniały tę placówkę zwróciły uwagę na doskonałe warunki, domową atmosferę i profesjonalną opiekę a także szeroką ofertę zajęć zapełniających czas pensjonariuszy. Nasz Dom oferuje miejsca dla maksymalnie ośmiu osób, co dodatkowo pozwala budować prawdziwe rodzinne relacje pomiędzy nimi.

 

Dom Seniora Lublewo


Dom Seniora Lublewo to kameralna placówka, która chwalona jest przede wszystkim za domową atmosferę, odpowiednie podejście personelu oraz świetne warunki pobytowe. Dom zbudowany został na działce z dużym ogrodem, dzięki czemu mieszkańcy mogą spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, ciesząc się otoczeniem zieleni. Pensjonariusze mają zapewnioną opiekę lekarską, wizyty rehabilitanta i masażysty.

 

Dom Seniora Bryza


Dom Seniora Bryza znajduje się w miejscowości Osieki Lęborskie niedaleko Choczewa. Budynek bez barier architektonicznych został przystosowany może pomieścić czterdziestu mieszkańców. Przestronne pokoje z własnymi łazienkami zapewniają komfort oraz potrzebną każdemu prywatność. Osoby, które oceniały Dom Seniora Bryza, zwracały uwagę na podejście personelu do mieszkańców. Seniorzy zawsze są zadbani i zadowoleni – czują się tam jak w prawdziwym domu, w otoczeniu bliskich!

 

Dom Seniora w Pałacu


Dom Seniora w Pałacu zlokalizowany jest w malowniczej Jastrzębiej Górze. Pensjonariusze znajdują tu komfortowe warunki pobytu – przestronne pokoje z łazienkami, wyżywienie dostosowane do indywidualnych diet oraz profesjonalną opiekę personelu. Placówka zapewnia również pomoc w codziennych czynnościach oraz organizuje ciekawe zajęcia kulturalno-oświatowe.

 

Dom Opieki „Za Sosnami”


Dom znajduje się w Gdańsku przy ulicy Hallera – budynek otacza piękny park, a od morza dzieli go zaledwie osiemset metrów. Na mieszkańców czekają komfortowe pokoje z łazienkami a także opieka wykwalifikowanego zespołu. Celem zatrudnionych tu osób jest zapewnienie godnych warunków życia wszystkim pensjonariuszom.

 

Dom Seniora w Karpinach


Placówka została zaadaptowana z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców. Personel dokłada wszelkich starań, by czuli się tu jak w domu. Stąd szeroka oferta zajęć rozwijających zainteresowania, wizyty rehabilitanta oraz specjalnie organizowane uroczystości. Mieszkańcy domu  cieszą się dobrym samopoczuciem i domową atmosferą.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe