Wyszukaj dom seniora:

Wypromuj swójDom Seniora

Nasza oferta

Dodaj obiekt

Polecane obiekty

Dom Seniora Leśne Zacisze

Dom Seniora Leśne Zacisze

Czy szukasz miejsca, w którym Twoi bliscy czuli by się jak w domu? Czy oczekujesz profesjonalnej a równocześnie rodzinnej i indywidualnej opieki? Jeśli tak, wybierz Dom Seniora Leśne Zacisze.
Dom Seniora Miasteczko Seniora

Dom Seniora Miasteczko Seniora

Wielu seniorów, ale też ich rodziny, muszą zmierzyć się z trudnymi decyzjami. Gdy nadchodzi moment, że rodzice nie są już w pełni sprawni i potrzebują pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, pojawiają się problemy, których rozwiązanie wiąże się z wieloma dylematami. 
Dom Seniora Bożena II w Ogrodzieńcu

Dom Seniora Bożena II w Ogrodzieńcu

Jesień życia to moment, kiedy potrzebne są pomoc i wsparcie innych osób. Jednak nie zawsze można liczyć na pomoc najbliższych. Warto wtedy zdecydować się na pomoc wykwalifikowanych opiekunów.

Wirtualne spacery

Wydarzenia i Imprezy

OSZUŚCI

OSZUŚCI

Miejsce: Warszawa, OCH-TEATR ul. Grójecka 65
Próby

Próby

Miejsce: Warszawa, Teatr Polonia, ul. Marszałkowska 56

Artykuły

 • 10 najpiękniejszych kolęd!

  10 najpiękniejszych kolęd!

  Każdego roku powstają nowe piosenki i pieśni związane z Bożym Narodzenim, a jednak najbardziej kochamy znane nam kolędy! Prezentujemy najpiękniejsze polskie kolędy!
 • Kontakt z zakażonym koronawirusem - co robić?

  Kontakt z zakażonym koronawirusem - co robić?

  W okresie pandemii koronawirusa szczególnie osoby starsze bezustannie powinny monitorować swoje zdrowie. Wielokrotnie zdarzy się, że wyjdzie na jaw nasz bliski kontakt z osobą zakażoną. Przeczytaj, by dowiedzieć się, co zrobić, gdy miało się kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
 • Jak samodzielnie dojść do formy po koronawirusie?

  Jak samodzielnie dojść do formy po koronawirusie?

  Jak wszyscy wiemy, powrót do pełni zdrowia po przebyciu koronawirusa może być czasochłonny. Niepokojące jest, że  objawy i powikłania choroby są różnorodne. Krajowa Izba Fizjoterapeutów przygotowała we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) broszurę „Wsparcie w samodzielnej rehabilitacji po przebyciu choroby związanej z COVID-19”. W broszurze można znaleźć m.in. ćwiczenia, które pomogą w regeneracji organizmu. Przeczytaj, by dowiedzieć się również o tym, na co warto zwracać szczególną uwagę po przebytej chorobie.