Wyszukaj dom seniora:

Wypromuj swójDom Seniora

Nasza oferta

Dodaj obiekt

Nowe domy seniora

Polecane domy seniora

Sanatoria

Usługi opiekuńcze dla Seniora

Produkty medyczne

Polecane obiekty

Dom Seniora Leśne Zacisze

Dom Seniora Leśne Zacisze

Czy szukasz miejsca, w którym Twoi bliscy czuli by się jak w domu? Czy oczekujesz profesjonalnej a równocześnie rodzinnej i indywidualnej opieki? Jeśli tak, wybierz Dom Seniora Leśne Zacisze.
Dom Seniora Miasteczko Seniora

Dom Seniora Miasteczko Seniora

Wielu seniorów, ale też ich rodziny, muszą zmierzyć się z trudnymi decyzjami. Gdy nadchodzi moment, że rodzice nie są już w pełni sprawni i potrzebują pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, pojawiają się problemy, których rozwiązanie wiąże się z wieloma dylematami. 
Dom Seniora Bożena II w Ogrodzieńcu

Dom Seniora Bożena II w Ogrodzieńcu

Jesień życia to moment, kiedy potrzebne są pomoc i wsparcie innych osób. Jednak nie zawsze można liczyć na pomoc najbliższych. Warto wtedy zdecydować się na pomoc wykwalifikowanych opiekunów.
Dom Seniora Zdrój w Świeradów - Zdrój

Dom Seniora Zdrój w Świeradów - Zdrój

Kiedy słabnąca sprawność fizyczna i intelektualna nie pozwala już seniorowi samodzielnie funkcjonować, pojawia się problem zapewnienia mu bezpieczeństwa. 

Wirtualne spacery

Wydarzenia i Imprezy

Artykuły

 • Warsztaty online - CYRKOTEKA

  Warsztaty online - CYRKOTEKA

  Cyrkoteka to projekt edukacyjny skierowany do wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać i poprawić swoją sprawność psychoruchową. Program jest elementem tarczy antykryzysowej w kulturze i wsparciem sektora kulturalnego. 
 • Jak dbać o włosy latem?

  Jak dbać o włosy latem?

  Latem nasze włosy są szczególnie narażone na niebezpieczeństwa. Upalna temperatura powietrza, kąpiele w morskiej wodzie, a także silne słońce sprzyjają zdrowiu włosów. W związku z tym latem należy szczególnie zadbać o pielęgnację włosów. Przeczytaj, by dowiedzieć się, w jaki sposób skutecznie ochronić swoje włosy przed niepożądanymi działaniami. 
 • Jak prawidłowo dezynfekować tkaniny?

  Jak prawidłowo dezynfekować tkaniny?

  Dezynfekcja tkanin jest obecnie szczególnie ważna. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że można to zrobić skutecznie  w domowych warunkach, ale przede wszystkim szybko! Przeczytaj, by dowiedzieć się jak w prawidłowy sposób dokonać dezynfekcji tkanin.
 • Poduszka ortopedyczna - dlaczego jest tak ważna?

  Poduszka ortopedyczna - dlaczego jest tak ważna?

  Ból kręgosłupa jest problemem, który pojawia się nawet u młodszych osób. Przyczyną tego bólu jest siedzący tryb życia, przeciążenia i brak wygody w czasie snu. Sprawdź, jaką poduszkę wybrać i jakie korzyści można czerpać  z jej prawidłowego doboru.
 • Znajdź lek w aptece bez wychodzenia z domu!

  Znajdź lek w aptece bez wychodzenia z domu!

  Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak niezwykle cenny jest czas. Skończ ze spacerami od apteki do apteki, by znaleźć potrzebny lek! Wykorzystaj Internet i znajdź lek błyskawicznie! Seniorze – przeczytaj, by dowiedzieć się, w jaki sposób znaleźć lek w aptece przez Internet!
 • Domowe sposoby na oparzenia słoneczne

  Domowe sposoby na oparzenia słoneczne

  Nie tylko preparaty z drogerii i aptek przynoszą natychmiastowe działanie. Okazuje się, że również domowe sposoby na oparzenia słoneczne są równie skuteczne jak specyfiki, które możemy kupić. Sprawdź nasze propozycje domowych sposobów na radzenie sobie z oparzeniami.