aktualności

 • Jak promować pobyty czasowe dla seniorów

  Jak promować pobyty czasowe dla seniorów

  Czy Twój Dom Opieki oferuje pobyty czasowe dla seniorów? Zbliża się okres urlopowy; jest to czas, kiedy rodziny często poszukują opieki czasowej dla osób starszych, by móc wyjechać na wakacje. Wiele z takich urlopów zostało zaplanowanych już w zimie. Jest to więc ostatnia chwila, by wyjść z ofertą specjalną i zachęcić seniorów do spędzenia czasu w Twojej placówce.
 • Wydarzenia 2019 - rynek opieki nad seniorami

  Wydarzenia 2019 - rynek opieki nad seniorami

  Udział w imprezach branżowych to możliwość poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń, jak również zbudowania sieci kontaktów biznesowych. Prześledziliśmy zapowiedzi najważniejszych wydarzeń 2019 roku dla osób związanych z rynkiem opieki nad seniorami (właścicieli domów opieki i firm świadczących usługi opiekuńcze, opiekunów medycznych, lekarzy, fizjoterapeutów i innych). Poniżej przedstawiamy listę ciekawych targów i konferencji - warto zapisać sobie podane terminy w kalendarzu!
 • Wielkanocne dekoracje - inspiracje i ozdoby DIY

  Wielkanocne dekoracje - inspiracje i ozdoby DIY

  Zastanawiasz się, jak przygotować w tym roku wielkanocne dekoracje? Postaw na świąteczne wzory oraz wiosenne motywy! Przedstawiamy inspiracje do zrobienia wielkanocnych dekoracji oraz pomysły na ozdoby, które możesz wykonać samodzielnie (DIY).
 • Aparat słuchowy dla seniora - jak uzyskać dofinansowanie

  Aparat słuchowy dla seniora - jak uzyskać dofinansowanie

  Planujesz kupić aparat słuchowy? Pamiętaj, że możesz postarać się o dofinansowanie z NFZ. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, dofinansowanie do aparatu słuchowego przysługuje wszystkim ubezpieczonym. Przeczytaj, jak uzyskać dofinansowanie na aparat słuchowy dla seniora.
 • Maseczki na powitanie wiosny: dla cery dojrzałej

  Maseczki na powitanie wiosny: dla cery dojrzałej

  Chcesz powitać wiosnę z promienną, zadbaną cerą? Postaw na naturalne rozwiązania! Przygotuj maseczkę z produktów, które masz w domu. Nie tylko poprawi ona wygląd Twojej skóry, ale też dostarczy składników odżywczych, poprawi ukrwienie i wygładzi zmarszczki. Sprawdź nasze propozycje maseczek dla cery dojrzałej.
 • Dlaczego warto wybrać Rodzinny dom opieki

  Dlaczego warto wybrać Rodzinny dom opieki

  Rodzinny dom opieki to szczególna forma usług opiekuńczych. Jest przeznaczona dla osób, które wymagają pomocy z powodu wieku lub niepełnosprawności. Czym się różni od domu pomocy społecznej? I dlaczego warto wybrać Rodzinny dom opieki przy szukaniu pomocy dla seniorów?
 • Tłusty Czwartek w wersji fit

  Tłusty Czwartek w wersji fit

  Tłusty Czwartek tradycyjnie kojarzy się z jedzeniem do syta. Jeśli jednak w tym roku chcesz spróbować pączków w wersji mniej kalorycznej (albo po prostu masz ochotę na wypróbowanie innego przepisu), zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji.
 • Oferty sanatoriów: 5 sposobów na promowanie obiektu

  Oferty sanatoriów: 5 sposobów na promowanie obiektu

  Wybór sanatorium, kurortu czy ośrodku rehabilitacyjnego często jest podyktowany lokalizacją albo oferowanymi usługami. Czasem jednak klienci kierują się innymi aspektami. Jak przedstawić atrakcyjność oferty sanatorium, kurortu lub innego ośrodka rehabilitacyjnego? Proponujemy 5 sposobów na promowanie takiego obiektu.
 • Wypromuj swój Dom Opieki z Domyseniora.pl!

  Wypromuj swój Dom Opieki z Domyseniora.pl!

  Według danych GUS z 2018 r. osoby w wieku 80+ stanowią już ponad 4% ludności (dla porównania: w 2000 r. było to 2%). Wraz ze zmianami demograficznymi, w ciągu ostatnich lat odnotowaliśmy wzrost zapytań o Domy Opieki i placówki opiekuńcze dla seniorów. W Polsce rośnie konkurencyjność obiektów świadczących usługi dla seniorów - i nie zapowiada się, by ten trend miał się zmienić. Warto już teraz pomyśleć, jak wypromować swój obiekt. Specjalnie dla Was w roku 2018 Domyseniora.pl wprowadziło nowe usługi. Poszukujesz sposobu na jak najlepsze zaprezentowanie swojego Domu Opieki? Wypromuj go z Domyseniora.pl!