Informacje praktyczne

 • Targi VIVA SENIORZY! 2018 już za nami!

  Targi VIVA SENIORZY! 2018 już za nami!

  IX edycja targów VIVA SENIORZY! przeszła już do historii. To były dwa dni pełne wrażeń, które pokazały jak bardzo wzrasta wrażliwość na potrzeby seniorów oraz świadomość społeczeństwa o konieczności budowania i poszerzania rynku produktów i usług dedykowanych tej grupie. Targi odwiedziło prawie 4 000 zwiedzających, a swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 firm.
 • Sekrety przodków, odkryj tajemnice

  Sekrety przodków, odkryj tajemnice

  Wartości życiowe i schematy zachowań przejmujemy nie tylko od rodziców. Większość z nich kształtowała się przez pokolenia. Często nie zdajemy sobie z nich sprawy albo nie łączymy faktów. Dzięki książce Sekrety przodków dowiesz się o sobie fascynujących rzeczy, które, jeśli zechcesz, będą miały wpływ na Twoją przyszłość.
 • Wiek to tylko liczba, czyli Poznańscy seniorzy w akcji

  Wiek to tylko liczba, czyli Poznańscy seniorzy w akcji

  Kolejna edycja największych targów senioralnych w Polsce VIVA Seniorzy! odbędzie się już 19-20 października 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich . To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego seniora. Bogaty program wydarzeń towarzyszących targom podnosi ich wartość praktyczną, a liczba atrakcji  gwarantuje, że każdy senior wróci z Międzynarodowych Targów Poznańskich z poczuciem mile spędzonego czasu.
 • Młodzi bez względu na wiek - relacja z krakowskich Targów Seniora

  Młodzi bez względu na wiek - relacja z krakowskich Targów Seniora

  - Pierwszy raz jestem na Targach Seniora w Krakowie i muszę powiedzieć, że będę pamiętać to spotkanie jako jedno z bardziej ciepłych, serdecznych, miłych spotkań i oby takie jak najczęściej zdarzały mi się w życiu - mówiła piosenkarka Halina Kunicka po koncercie kończącym drugą edycję Targów Seniora, które odbyły się w miniony weekend w Expo Kraków. Jej występ zgromadził pod sceną ponad pół tysiąca fanów.
 • Poznań miastem dla seniorów!

  Poznań miastem dla seniorów!

  Każdy lubi spędzać wolny czas na swój sposób, być aktywnym i cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Poznań jako miasto przyjazne seniorom oferuje takie możliwości. Powstaje wiele ciekawych inicjatyw i kampanii dedykowanych seniorom, takich jak miejsca przyjazne seniorom, „Złota Rączka” dla seniorów, Poznańskie Pudełko Życia, Karta Seniora, czy SeniorWFormie. Organizowane są także wydarzenia specjalnie SENIORALNI, będące odpowiednikiem studenckich Juwenaliów oraz targi VIVA SENIORZY !
 • Nowoczesne technologie w opiece nad seniorami - konferencja w Warszawie

  Nowoczesne technologie w opiece nad seniorami - konferencja w Warszawie

  Społeczeństwo na świecie, a tym samym również w Polsce coraz bardziej starzeje się. To niezwykle niepokojący trend, albowiem oznacza wiele rozmaitych wyzwań, z którymi nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia w aż tak dużej skali. Jak przewiduje Główny Urząd Statystyczny w 2035 roku osoby starsze będą stanowiły aż dwadzieścia procent Polaków.
 • Impreza nie tylko dla seniorów!

  Impreza nie tylko dla seniorów!

  Oferta przeszło stu wystawców z wielu branż, bezpłatne badania medyczne, mnóstwo nagród do wygrania w konkursach, koncerty i pokazy, czy spotkania z wyjątkowymi gośćmi, m.in. ks. Adamem Bonieckim, Haliną Kunicką, Katarzyną Gaertner i małżeństwem Lisowskich - program drugiej edycji Targów Seniora w Krakowie zapowiada się imponująco!
 • Targi i Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

  Targi i Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

  Wyposażenie domów seniora, domów spokojnej starości, gabinetów rehabilitacyjnych w sprzęt i pomoce do aktywizacji seniorów i usprawniania osób starszych będzie można zobaczyć podczas 26 edycji Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji , które odbędą się w Łodzi w dniach 20 - 22 września .
 • Zapraszamy na JARMARK KREATYWNOŚCI 2018 w Warszawie!

  Zapraszamy na JARMARK KREATYWNOŚCI 2018 w Warszawie!

  W niedzielę, 30 września w godzinach 11.00 - 16.00 zapraszamy do warszawskiego Ogrodu Saskiego, gdzie Stowarzyszenie mali bracia Ubogich zorganizuje tradycyjne święto seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.
 • 2. Targi Seniora w Krakowie

  2. Targi Seniora w Krakowie

  Zapraszamy na II Targi Seniora, które odbędą się w dniach od 5 do 6 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie - najnowocześniejszym centrum targowo-konferencyjnym w Polsce.
 • Jubileuszowa, 10. edycja Dni Seniora - Wrocław 2018!

  Jubileuszowa, 10. edycja Dni Seniora - Wrocław 2018!

  Jesień we Wrocławiu zapowiada się dla seniorów bardzo interesująco. Przede wszystkim rusza moc atrakcji w związku z Dniami Seniora - Wrocław 2018. To blisko 200 wydarzeń - spotkań, wykładów, spacerów, warsztatów, potańcówek, badań, pokazów, zmagań sportowych, koncertów muzycznych i występów teatralnych w całym mieście!