Informacje praktyczne

 • Impreza nie tylko dla seniorów!

  Impreza nie tylko dla seniorów!

  Oferta przeszło stu wystawców z wielu branż, bezpłatne badania medyczne, mnóstwo nagród do wygrania w konkursach, koncerty i pokazy, czy spotkania z wyjątkowymi gośćmi, m.in. ks. Adamem Bonieckim, Haliną Kunicką, Katarzyną Gaertner i małżeństwem Lisowskich - program drugiej edycji Targów Seniora w Krakowie zapowiada się imponująco!
 • Targi i Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

  Targi i Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

  Wyposażenie domów seniora, domów spokojnej starości, gabinetów rehabilitacyjnych w sprzęt i pomoce do aktywizacji seniorów i usprawniania osób starszych będzie można zobaczyć podczas 26 edycji Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji , które odbędą się w Łodzi w dniach 20 - 22 września .
 • Zapraszamy na JARMARK KREATYWNOŚCI 2018 w Warszawie!

  Zapraszamy na JARMARK KREATYWNOŚCI 2018 w Warszawie!

  W niedzielę, 30 września w godzinach 11.00 - 16.00 zapraszamy do warszawskiego Ogrodu Saskiego, gdzie Stowarzyszenie mali bracia Ubogich zorganizuje tradycyjne święto seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.
 • 2. Targi Seniora w Krakowie

  2. Targi Seniora w Krakowie

  Zapraszamy na II Targi Seniora, które odbędą się w dniach od 5 do 6 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie - najnowocześniejszym centrum targowo-konferencyjnym w Polsce.
 • Jubileuszowa, 10. edycja Dni Seniora - Wrocław 2018!

  Jubileuszowa, 10. edycja Dni Seniora - Wrocław 2018!

  Jesień we Wrocławiu zapowiada się dla seniorów bardzo interesująco. Przede wszystkim rusza moc atrakcji w związku z Dniami Seniora - Wrocław 2018. To blisko 200 wydarzeń - spotkań, wykładów, spacerów, warsztatów, potańcówek, badań, pokazów, zmagań sportowych, koncertów muzycznych i występów teatralnych w całym mieście!
 • Zapraszamy do udziału we Wrocławskich Igrzyskach Sportowych dla Seniorów!

  Zapraszamy do udziału we Wrocławskich Igrzyskach Sportowych dla Seniorów!

  Wrocławskie Dni Seniora - Wrocław 2018 to blisko 200 propozycji warsztatów, wykładów, prelekcji, koncertów, zarówno z obszaru kultury, edukacji,  sportu, jak i zdrowia, czy rekreacji. Co roku ważne miejsce w programie zajmują Wrocławskie Igrzyska Sportowe dla Seniorów , czyli Senioriada . Podczas zawodów seniorzy będą mieli okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną i koordynację ruchową, a przy okazji dobrze spędzić czas. Zawodnicy będą rywalizować w następujących konkurencjach: szachy, badminton, kręgle, boule, scrabble i inne.
 • Szkolenie z RODO - jak stosować nowe przepisy?

  Szkolenie z RODO - jak stosować nowe przepisy?

  Już od 25 maja będzie obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO), zastępując przepisy ustawy o ochronie danych osobowych stosowane obecnie w Polsce. Co należy wiedzieć o nowych wytycznych?
 • Idealny pojazd dla domów opieki!

  Idealny pojazd dla domów opieki!

  Oferowany, używany, międzymiastowy autobus marki BOVA Futura FLD 127 365 przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych i seniorów. Ze względu na specyfikę pojazdu jest idealny dla potrzeb domów opieki.
 • Podsumowanie VII Lubelskich Dni Seniora

  Podsumowanie VII Lubelskich Dni Seniora

  Lubelskie Dni Seniora, skierowane do najstarszych mieszkańców odbywały się w dniach 4-8 czerwca. Seniorzy wzięli udział w ponad 200 wydarzeniach, w organizację których włączyły się takie podmioty jak: przedszkola, szkoły, domy pomocy społecznej, instytucje kultury, placówki medyczne, organizacje pozarządowe oraz kluby sportowe.