Podróże Seniora

 • Zniżki dla seniorów. Koniecznie skorzystaj z nich w wakacje

  Zniżki dla seniorów. Koniecznie skorzystaj z nich w wakacje

  Wielu seniorów, planując wakacje, dokładnie liczy budżet, który może przeznaczyć na wypoczynek. Szalejąca inflacja sprawia, że może być to sporym wyzwaniem. Warto więc jak najczęściej korzystać ze zniżek. Wielu seniorów nie ma jednak o nich pojęcia. Przychodzimy więc z pomocą.
 • Tańsze wakacje? Unia Europejska dopłaca seniorom do wakacji

  Tańsze wakacje? Unia Europejska dopłaca seniorom do wakacji

  Dla seniorów podróżowanie może być szczególnie ekscytujące. Nie wszyscy mają jednak budżet na to, by wyjechać na wymarzone wakacje. Okazuje się jednak, że jest sposób na to, by były one nieco tańsze. Unia Europejska dopłaca seniorom do wakacji. Jak zyskać pieniądze na wakacje od UE? Podpowiadamy.
 • Wakacje 2023. Dofinansowanie do wczasów dla seniora

  Wakacje 2023. Dofinansowanie do wczasów dla seniora

  Wakacje to czas, kiedy każdy z nas chce wyjechać i odpocząć. Niektórzy nie mogą jednak pozwolić sobie na wyjazd. Są jednak pewne dofinansowania, które mogą znacznie ułatwić zaplanowanie urlopu. Podpowiadamy, kto i na jakich warunkach może uzyskać dofinansowanie do wczasów.
 • Bezpieczne wakacje dla seniorów - poradnik spokojnej podróży

  Bezpieczne wakacje dla seniorów - poradnik spokojnej podróży

  Wakacje to wspaniały czas, który pozwala na odkrywanie nowych miejsc, zawieranie znajomości i poznawanie kultury czy tradycji. Warto wykorzystać go w stu procentach i korzystać z życia. Musimy jednak dbać o siebie i o to, by podróż przebiegła bez przykrych niespodzianek.
 • Wakacje 2023. Najlepsze tanie zagraniczne kierunki dla seniorów

  Wakacje 2023. Najlepsze tanie zagraniczne kierunki dla seniorów

  Wakacje trwają w najlepsze, a wielu seniorów wciąż nie wie, gdzie wyjechać na urlop. Zagraniczne wakacje nie są jednak nieosiągalne. Można zorganizować taką wycieczkę za naprawdę niewielkie pieniądze. Podpowiadamy, które kierunki zagraniczne są najtańsze dla seniorów i nie tylko.
 • Najlepsze kierunki na wakacje dla seniora w Polsce

  Najlepsze kierunki na wakacje dla seniora w Polsce

  Wakacje trwają w najlepsze, więc warto wybrać się na urlop. Polska to kraj pełen piękna natury, bogatej historii i kulturowych skarbów. Dla seniorów, którzy planują spędzić wakacje w kraju, istnieje wiele wyjątkowych kierunków, które pozwalają na odkrywanie uroków polskich miast, wsi, gór i jezior. Oto najlepsze kierunki na wakacje w Polsce. Nie może was tam zabraknąć.
 • Sanatorium 2023 - ile kosztuje? NFZ publikuje stawki

  Sanatorium 2023 - ile kosztuje? NFZ publikuje stawki

  Sanatorium 2023 – ile kosztuje? Zastanawiają się nad tym ci, którzy chcą w tym roku wyjechać, by móc podreperować swoje zdrowie, ale i odpocząć. Od 2023 roku obowiązują jednak nowe stawki za pobyt w sanatorium. Ile kosztuje wyjazd do sanatorium w 2023 roku? Odpowiadamy.
 • Wyjazd do sanatorium - zmiany od końca marca

  Wyjazd do sanatorium - zmiany od końca marca

  Rząd zdecydował się na znaczne luzowanie obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa. Aby wejść do sklepu nie musimy już zakładać maseczek zakrywających usta i nos, nie obowiązują limity miejsc i wiele, wiele innych. Zmiany wprowadzone zostały również w wyjazdach do sanatoriów. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak wygląda teraz wyjazd do sanatorium.
 • Wyjazd seniora do sanatorium - rewolucyjne zmiany

  Wyjazd seniora do sanatorium - rewolucyjne zmiany

  W mediach pojawiła się informacja o wprowadzeniu rewolucyjnych zmian dotyczących wyjazdów seniorów do sanatorium. Co może się zmienić? Czy nowe prawo będzie korzystne dla seniorów? Odpowiadamy.

Szukasz domu seniora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie i poczekaj na zgłoszenia obiektów

Dodaj bezpłatne ogłoszenie