Polecane obiekty

 • Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze w Koleczkowie

  Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze w Koleczkowie

  Tylko kilkanaście kilometrów od Trójmiasta, w urokliwej miejscowości Koleczkowo, znajduje się Zielone Wzgórze - Centrum Rehabilitacji oraz Oddział dla Seniorów. Oferta obiektów łączy w sobie profesjonalną opiekę, rehabilitację prowadzoną według europejskich standardów oraz serdeczną atmosferę. Ogromnym plusem jest też niezwykle malownicze otoczenie wśród lasów i wzgórz chwaszczyńskich.
 • Nasz Dom Salus Komarowo w pytaniach i odpowiedziach

  Nasz Dom Salus Komarowo w pytaniach i odpowiedziach

  Gdzie to jest?   Dom spokojnej starości „Nasz Dom” znajduje się we wsi Komarowo, 8 km od Goleniowa (woj. zachodniopomorskie). Wieś położona jest w obszarze Natura 2000, na skraju Doliny Dolnej Odry i Puszczy Goleniowskiej. Najbliższym dużym miastem jest Szczecin.
 • Dom Seniora Veteris w Bystrzejowicach Drugich

  Dom Seniora Veteris w Bystrzejowicach Drugich

  Dom Seniora Veteris w Bystrzejowicach działający od lipca 2017 roku to placówka zajmująca się profilaktyką, leczeniem i rehabilitacją osób w podeszłym wieku. Ten parterowy, znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy obiekt o powierzchni 720 m2 , zlokalizowany jest około 20 kilometrów od centrum Lublina, a także 15 kilometrów od Świdnika. Jego atutem jest bliskie sąsiedztwo lasów, które doskonale wpływa na spokój ducha i wypoczynek podopiecznych.
 • Centrum Opieki „Senior Med” - miejsce do którego chce się wracać...

  Centrum Opieki „Senior Med” - miejsce do którego chce się wracać...

  Zapewnienie ciepłej i rodzinnej atmosfery osobom starszym, powinno być dla nas podstawowym celem, kiedy już decydujemy się na założenie domu opieki. Musimy pamiętać, że w życiu mogą pojawić się okoliczności, które spowodują, że nie będziemy mogli zająć się naszymi bliskimi.
 • Dom Seniora LAJKONIK w Zawoi - obiekt na sprzedaż!

  Dom Seniora LAJKONIK w Zawoi - obiekt na sprzedaż!

  W otulinie Babiogórskiego Parku Narodowego, chroniącego przyrodę wokół Babiej Góry i graniczącego ze Słowacją, w miejscowości Zawoja, na działce o powierzchni około 9000 tysięcy metrów kwadratowych mieści się Dom Seniora LAJKONIK . Obiekt przebudowano z hotelu o wysokim standardzie i przystosowano na przyjęcie 55 osób, z możliwością rozbudowy do 130 pokoi. Obecnie, placówka została wystawiona na sprzedaż . Posiada ona wszystkie konieczne pozwolenia. Istnieje także możliwość dodatkowej rozbudowy obiektu.
 • Dom Opieki Opoka dla Seniora w Warszawie

  Dom Opieki Opoka dla Seniora w Warszawie

  Dom Opieki Opoka zlokalizowany w Warszawie, przy ulicy Sągi 1 oferuje  przyjazne pobyty dla osób starszych, cierpiących na choroby otępienne. Placówkę otworzyła Pani Iwona, potrafiąca łączyć różne emocje i wyrażać ciepło w stosunku do swoich podopiecznych, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku. Największym atutem Opoki jest ciepła i rodzinna atmosfera, a także to, że pensjonariusze objęci są bardzo dobrą opieką pracowników, którzy traktują swoich pacjentów z wyrozumiałością.
 • Dom Seniora Lublewo

  Dom Seniora Lublewo

  W urokliwej miejscowości Lublewo Gdańskie, położonej w gminie Kolbudy, w budynku nie posiadającym barier architektonicznych, mieszczącym się około 100 metrów od Jeziora Bielkowskiego, znajduje się kameralny Dom Seniora Lublewo . To mały i spokojny ośrodek, zapewniający pełną opiekę medyczną seniorom, którzy z uwagi na wiek mają trudności z samodzielnym radzeniem sobie w życiu codziennym. Ten zlokalizowany zaledwie 14 km od Gdańska obiekt, został wyposażony w przestronny ogród, umożliwiający mieszkańcom spędzanie czasu na świeżym powietrzu. 
 • Dom Pogodnego Seniora Słoneczko w Gdańsku

  Dom Pogodnego Seniora Słoneczko w Gdańsku

  Znacie kogoś, kto szuka odpowiedniego miejsca, w którym spędzi Jesień Swojego Życia w dobrych warunkach? Jeśli tak, doskonałym wyborem będzie Prywatny Dom Pogodnego Seniora „Słoneczko” , zlokalizowany przy ulicy Bysewskiej 5a w Gdańsku. Ten przystosowany dla osób niepełnosprawnych dom spokojnej starości oferuje swoim podopiecznym pobyty stałe i czasowe, upływające w niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wizytówką tej placówki jest kompetentna i życzliwa właścicielka, a także cierpliwy personel, cechujący się odpowiednim podejściem do osób starszych.
 • Dom Opieki Senior w Krakowie

  Dom Opieki Senior w Krakowie

  W odległości 7 kilometrów od centrum Krakowa, w otoczeniu parku prokocimskiego, na rozległej ogrodzonej działce położony jest Dom Opieki Senior - placówka przystosowana dla osób w podeszłym wieku, nie posiadająca żadnych barier architektonicznych. W tym domu spokojnej starości, panuje miła i przyjemna atmosfera, a pracownicy obiektu dbają o podtrzymywanie więzi podopiecznych z ich rodzinami.
 • Dom Seniora Bożena w Siewierzu

  Dom Seniora Bożena w Siewierzu

  Jeśli szukasz miejsca, w którym bliska Ci osoba będzie mogła odnaleźć spokój, ciepło i rodzinną atmosferę - odwiedź Dom Seniora Bożena , zlokalizowany w śląskim miasteczku Siewierz, położonym na Garbie Tarnogórskim nad rzeką Czarną Przemszą. Dom opieki został dostosowany do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych, a jego nadrzędnym celem jest dbanie o jak najlepszą kondycję fizyczną i psychiczną mieszkańców.
 • Dom Rencisty „U Renaty” w Ryczówku

  Dom Rencisty „U Renaty” w Ryczówku

  Szukacie miejsca, w którym Wasi bliscy spędzą swoją jesień życia w ciepłej i rodzinnej atmosferze?  Dom Rencisty „U RENATY” będzie odpowiednią placówką spełniającą wszystkie kryteria, aby sprawować profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
 • Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Sanus

  Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Sanus

  Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Sanus to placówka, dla której liczy się przede wszystkim dobro podopiecznych. Szlachetną ideą obiektu jest pomoc drugiemu człowiekowi, a także traktowanie go z szacunkiem i godnością. Ten zlokalizowany w Radlinie dom seniora oferuje całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i opiekuńczego dla 28 osób. Do zakładu przyjmowani są pacjenci, których stan nie wymaga stałego nadzoru lekarskiego oraz hospitalizacji, natomiast konieczne są długotrwałe zabiegi pielęgnacyjne.
 • Dom Troskliwej Opieki SANTORIUS

  Dom Troskliwej Opieki SANTORIUS

  Niełatwo jest pogodzić pracę i życie rodzinne z odpowiedzialną rolą opiekuna osoby starszej. Często brakuje nam czasu, siły, cierpliwości oraz odpowiedniej wiedzy, przez co nie jesteśmy w stanie zaopiekować się naszymi bliskimi. Swoją pomoc oferuje nam Dom Troskliwej Opieki Santorius, zlokalizowany w zacisznej miejscowości Rakoszyce, położonej zaledwie 9 km od Środy Śląskiej oraz około 30 km od Wrocławia.