Polecane obiekty

 • ROSE Senior Resort - wyjątkowy Dom Seniora blisko Trójmiasta

  ROSE Senior Resort - wyjątkowy Dom Seniora blisko Trójmiasta

  W świecie, gdzie tempo życia jest na najwyższych obrotach, dbałość o bliskich staje się priorytetem. Szczególnie ważne jest, by zapewnić seniorom odpowiednią opiekę, która spełni ich potrzeby zdrowotne, a jednocześnie pozwoli na życie pełnią życia i zachowanie niezależności. 
 • Polecane domy seniora w woj. mazowieckim. Idealne na jesień życia

  Polecane domy seniora w woj. mazowieckim. Idealne na jesień życia

  Jesień życia to czas, w którym seniorzy zasługują na wszystko, co najlepsze. Warto zadbać więc o to, by wybrany dom seniora zapewniał bliskiej osobie wszystko, czego potrzebuje. Szukając odpowiedniej placówki, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Podpowiadamy, co jest ważne w wyborze idealnego domu seniora i które obiekty na Mazowszu są godne zaufania.
 • Dom Opieki Leonard w Warszawie: pielęgnacja i opieka w przyjaznym otoczeniu

  Dom Opieki Leonard w Warszawie: pielęgnacja i opieka w przyjaznym otoczeniu

  W cichej i spokojnej okolicy Warszawy znajduje się Dom Opieki Leonard , miejsce, które stawia na wygodę, przyjazną atmosferę oraz pełną zieleni okolicę. Nasza placówka to przyjazne miejsce, które oferuje seniorom opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki wygodnym pokojom, przestronnemu ogrodowi oraz wspólnemu salonowi, nasi pensjonariusze mogą cieszyć się codziennym życiem, zawierać nowe przyjaźnie i spędzać miło czas w towarzystwie swojej rodziny.
 • Dworek Zagórzanka - Twój drugi dom pełen troski i radości!

  Dworek Zagórzanka - Twój drugi dom pełen troski i radości!

  Czy zastanawiasz się, jak spędzić jesień życia w wyjątkowym miejscu, które oferuje opiekę, bezpieczeństwo oraz wiele atrakcji? Nasz Dom Seniora "Dworek Zagórzanka" to odpowiedź na Twoje poszukiwania. W trosce o naszych podopiecznych stworzyliśmy przytulne i komfortowe otoczenie, gdzie każdy może cieszyć się pełnią życia.
 • Rezydencja ANTONINA - dom opieki Grupy ORPEA w Piasecznie

  Rezydencja ANTONINA - dom opieki Grupy ORPEA w Piasecznie

  Dom opieki ORPEA Polska to miejsce, stworzone z myślą o osobach, które ze względu na wiek lub stan zdrowia potrzebują całodobowej opieki i wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Personel Rezydencji ANTONINA, w skład którego wchodzą lekarze specjaliści, personel pielęgniarsko-opiekuńczy oraz zespół terapeutów, zapewnia kompleksową opiekę medyczną w oparciu o standardy międzynarodowej Grupy ORPEA.
 • Dom Seniora Leśne Zacisze

  Dom Seniora Leśne Zacisze

  Czy szukasz miejsca, w którym Twoi bliscy czuli by się jak w domu? Czy oczekujesz profesjonalnej a równocześnie rodzinnej i indywidualnej opieki? Jeśli tak, wybierz Dom Seniora Leśne Zacisze.
 • Dom Seniora Bożena II w Ogrodzieńcu

  Dom Seniora Bożena II w Ogrodzieńcu

  Jesień życia to moment, kiedy potrzebne są pomoc i wsparcie innych osób. Jednak nie zawsze można liczyć na pomoc najbliższych. Warto wtedy zdecydować się na pomoc wykwalifikowanych opiekunów.
 • Dom Seniora Zdrój w Świeradów - Zdrój

  Dom Seniora Zdrój w Świeradów - Zdrój

  Kiedy słabnąca sprawność fizyczna i intelektualna nie pozwala już seniorowi samodzielnie funkcjonować, pojawia się problem zapewnienia mu bezpieczeństwa. 
 • Centrum Seniora Droginia - dom seniora opieki k/Krakowa

  Centrum Seniora Droginia - dom seniora opieki k/Krakowa

    Centrum Seniora zlokalizowane 30 km od Krakowa w miejscowości Droginia, powstało z myślą o stworzeniu wszechstronnej opieki dla seniorów, którzy wymagają kompleksowej i stałej opieki, jak i dla osób, których priorytetem jest przedłużenie i podniesienie sprawności intelektualnej oraz fizycznej. Dlatego obiekt oferuje zróżnicowany zakres opieki: - opiekę długoterminową (dla osób, które ze względu na stan zdrowia wymagają stałej opieki), - pobyty krótkoterminowe (skierowane są do seniorów pragnących wypocząć i podbudować swoje zdrowie dzięki regularnej rehabilitacji czy specjalistycznym zabiegom).  
 • Dom Seniora Miasteczko Seniora

  Dom Seniora Miasteczko Seniora

  Wielu seniorów, ale też ich rodziny, muszą zmierzyć się z trudnymi decyzjami. Gdy nadchodzi moment, że rodzice nie są już w pełni sprawni i potrzebują pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, pojawiają się problemy, których rozwiązanie wiąże się z wieloma dylematami. 

Szukasz domu seniora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie i poczekaj na zgłoszenia obiektów

Dodaj bezpłatne ogłoszenie