Allegro dla seniora - na czym to polega? Pomoc w zakupach online

Allegro dla seniora - na czym to polega? Pomoc w zakupach online
Drukuj Skomentuj

Allegro dla seniora – na czym to polega? Zastanawiają się zarówno młodsi, którzy chcieliby pomóc rodzicom czy dziadkom w zakupach przez internet, jak i starsi. Przychodzimy z wyjaśnieniami.

Allegro dla seniora – na czym to polega?


Allegro dla seniora to niezwykle pomocna seniorom infolinia, dzięki której mogą zrobić zakupy online bez niepotrzebnego stresu i strachu o pieniądze. Doradcy, z którymi mogą skontaktować się seniorzy, krok po kroku przeprowadzą każdą chętną osobę starszą przez proces kupowania na Allegro. Skontaktować się mogą zatem seniorzy, którzy mają wątpliwości co do zamówienia bądź procesu płatności. Konsultanci udzielają wsparcia od momentu założenia konta, aż do zakończenia całej transakcji.

 

Sprawdź także: Zakupy online. Seniorzy decydują się na nie coraz częściej


Dedykowana seniorom linia telefoniczna - Allegro dla Seniora - działa pod numerem 616 271 777, udziela pomocy seniorom codziennie od 8.00 do 20.00 (z wyjątkiem świąt). Połączenie jest całkowicie bezpłatne.

 

Allegro dla seniorów – sposoby płatności


Seniorzy, którzy planują pierwsze zakupy online, zastanawiają się, którą metodę płatności wybrać. Allegro pozwala na poniższe metody płatności:

 

  • Przelew,
  • BLIK – poprzez specjalny kod do wygenerowania w aplikacji banku,
  • Gotówka przy odbiorze,
  • Zakupy z opcją SMART- darmowa dostawa,
  • Płatność do 30 dni od daty zakupy,
  • Płatność ratalna.

 

 

Autorka: Izabela Nestioruk-Narojek

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!