Dom Seniora Akacjowy

Dom Seniora Akacjowy
Telefon:
537713939
Ocena:
2.2
Strona WWW:
www.akacjowyds.pl

Lokalizacja:

Adres: Knorydy  11, Bielsk Podlaski

Dom Seniora Akacjowy

Dom Seniora Akacjowy w Knorydach jest kameralnym domem opieki. Niewielkia liczba podopiecznych daje gwarancję indywidualnej opieki i rodzinnej atmosfery.

Obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych, co umożliwia naszym mieszkańcom bezpieczne i bezproblemowe poruszanie się. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczone zostały pokoje dwu- oraz trzyosobowe. Pokoje są w pełni umeblowane, z łazienkami, a w każdym z nich czeka miejsce na przedmioty mające szczególną wartość dla naszych podopiecznych.

Oferujemy całodobową opiekę fachowego personelu (pielęgniarki, opiekunowie) oraz opiekę lekarza rodzinnego w ramach NFZ. W ramach profesjonalnej i kompleksowej opieki, bez dodatkowych kosztów, dowieziemy naszych podopiecznych na konieczną wizytę lekarską do lekarzy specjalistów.

Do naszego domu zapraszamy zarówno pensjonariuszy całkowicie samodzielnych, jak i osoby z ograniczoną sprawnością ruchową. Zapewniamy opiekę rehabilitanta. Zwracamy również uwagę na aktywizację naszych podopiecznych m. in. poprzez udział w zajęciach kreatywnych, takich jak zajęcia artystyczne, plastyczne, gimnastyka. Bliskie sąsiedztwo stadniny

Duży teren wokół domu może być miejscem spacerów i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na spacer można wybrać się również do położonego nieopodal lasu

 

OFERTA

 

  •     Akacjowy Dom Seniora dysponuje 11 miejscami w pokojach 2 oraz 3 osobowych. W każdym z pokoi znajduje się łazienka wyposażona w uchwyty oraz siedziska kąpielowe ułatwiające korzystanie z niej osobom starszym. W budynku znajduje się również pokój kąpielowy wyposażony w przestronny prysznic, do którego z łatwością mieści się łóżko kąpielowe przeznaczone dla osób leżących.
  •     Na Państwa życzenie dopuszczamy możliwość umeblowania pokoju własnymi sprzętami.
  •     Posiadamy gabinet zabiegowy, w którym przyjmować będzie lekarz.
  •     Wiemy jak istotną kwestią w życiu osób starszych jest religia, dlatego osobom bardziej sprawnym zapewnimy uczestnictwo w nabożeństwie Liturgii Świętej w pobliskiej Cerkwi bądź Kościele, a wszystkim, którym stan zdrowia na to nie pozwoli – opiekę duszpasterską.
  •     Oferujemy wyżywienie w postaci 5 posiłków dziennie. Uwzględniamy indywidualne diety i zalecenia żywieniowe ustalone przez lekarza. Menu ustalamy w porozumieniu z naszymi mieszkańcami.
  •     Dla wygody naszych podopiecznych, za niewielką odpłatnością, zapewniamy dodatkowe usługi w postaci fryzjera, kosmetyczki, organizowania różnego rodzaju wyjazdów kulturalnych, basenu itp.
  •     Dbamy o tradycje obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy oraz imprez okolicznościowych, takich jak urodziny czy imieniny.
  •     Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet.

 


OPIEKA KRÓTKOTERMINOWA


Oferujemy pobyt kilkudniowy lub dłuższy. Cennik oferty uzależniony jest od czasu przebywania w naszej placówce.