HAS-MED - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

HAS-MED - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Telefon:
33812 29 64
Strona WWW:
www.hasmed.pl

Lokalizacja:

Adres: Młyńska 20, Bielsko-Biała

HAS-MED - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

 Oferujemy i wdrażamy jedne z najlepszych na świecie rozwiązań służących seniorom w zakresie poprawy sprawności funkcjonalnej i zapobiegania upadkom.  


 Kompleksowo wyposażamy w wiodące urzędzenia firmy HUR z Finlandii, światowego lidera w dziedzinie rehabilitacji, dzięki którym osoby starsze odzyskują sprawność i zwiększają swą samodzielność, co zapewnia ośrodkom znaczne obniżenie kosztów funkcjonowania i opieki.

 Każdego dnia, seniorzy w ponad 10 tysiącach ośrodków na 5 kontynentach korzystają z nowoczesnych, opracowanych przez ekspertów rozwiązań wspierających pomyślne starzenie się.  

HUR oferuje sprawdzony plan treningowy obejmujący ćwiczenia dla seniorów, rehabilitację oraz elementy odnowy biologicznej.
Zapewnia seniorom skomputeryzowane rozwiązania treningowe, dostosowane do wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

 

Umów się nami i dowiedz się, co może zyskać Twój ośrodek oraz jego Mieszkańcy.      Poznaj HUR Effect,  zobacz jak wiele możliwości zapewni Tobie HUR SmartTouch i jak korzystnie możesz zmienić życie seniorów.

Zapraszamy do naszego e-sklepu - www.hurhasmed.pl