Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.
Telefon:
41 370 38 00
Strona WWW:
www.uzdrowiskobusko.pl

Lokalizacja:

Adres: 1 Maja  10, Busko Zdrój

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. Tu w kontakcie z nieskażoną przyrodą, poddając się naturalnym bogactwom leczniczym poprawicie swoje zdrowie i odzyskacie życiową energię.

Od blisko 200 lat Uzdrowisko skutecznie wspomaga leczenie dolegliwości: ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, kardiologicznych, neurologicznych oraz dermatologicznych. Największymi bogactwami Uzdrowiska są unikalne w świecie lecznicze wody siarczkowe, solanki jodkowe i borowina. Wysoka skuteczność zabiegów z ich wykorzystaniem sprawia, że każdego roku z dobrodziejstw tutejszej kuracji korzystają tysiące gości z kraju i zagranicy.

Uzdrowisko dba o najwyższe standardy obsługi przyjeżdżających do Buska-Zdroju gości, którzy skorzystać mogą z gamy ponad 110 rodzajów zabiegów leczniczych, wzbogaconych o propozycje z zakresu Spa & Wellness. W ramach Spółki funkcjonują sanatoria oraz szpitale uzdrowiskowe z najbardziej znanym obiektem – Sanatorium Marconi.

Poza zasadniczą działalnością leczniczą Spółka jest producentem naturalnej wody mineralnej Buskowianka-Zdrój oraz Słonecznych Kosmetyków, które są doskonałym uzupełnieniem kuracji.

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. jest uznaną marką, rozpoznawalną we wszystkich zakątkach Polski, ale również co ważne za granicą. Oferuje leczenie uzdrowiskowe, szpitalne, rehabilitacyjne, sanatoryjne, ambulatoryjne, turnusy rehabilitacyjne na skierowania i pełnopłatne oraz pobyty rekreacyjne. Istnieje możliwość konsultacji specjalistycznych, badań analitycznych i diagnostycznych.

Wykwalifikowana kadra medyczna, bogata baza zabiegowa, komfortowo wyposażone pokoje i smaczna zdrowa kuchnia pozwolą poczuć się wyjątkowo, a spędzony tu czas pozostawi wspaniałe wspomnienia. Zapraszamy po zdrowie, wypoczynek, relaks.

www.uzdrowiskobusko.pl