CAREexpo Międzynarodowego Salonu Sprzętu i Opieki Medycznej

CAREexpo Międzynarodowego Salonu Sprzętu i Opieki Medycznej
Drukuj Skomentuj

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA NASZEGO WYDARZENIA!

CAREexpo Międzynarodowego Salonu Sprzętu i Opieki Medycznej Expo Silesia, Sosnowiec, 23- 24 października 2020 r.  

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

 

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Salonie Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo, który odbędzie się 23- 24 października 2020 r. w Centrum Targowo- Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. 

 

CAREexpo to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontaktów, a także do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami z zakresu opieki medycznej krótko i długoterminowej. W ramach salonu zaprezentują się firmy związane ze sprzętem i pomocami medycznymi, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne z branży. Wśród wydarzeń towarzyszących nie zabraknie licznych warsztatów, pokazów oraz prezentacji, stanowiących doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów.

 

Do odwiedzenia CAREexpo zapraszamy specjalistów ze służby zdrowia, opieki oraz profilaktyki zdrowotnej, w tym m. in. pielęgniarki, opiekunki, lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, dietetyków, pracowników socjalnych, terapeutów zajęciowych, asystentów osób starszych, właścicieli oraz zarządców szpitali, ośrodków zdrowia, przychodni, domów opieki krótko i długoterminowej, domów pomocy społecznej, zakładów opiekuńczo–leczniczych i sanatoriów, a także pracowników organizacji, stowarzyszeń i fundacji z branży oraz osoby zainteresowane tematyką.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Obiekt w całości dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Więcej informacji na stronie: www.careexpo.pl

 

Źródło: Materiały prasowe.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!