Centrum Opieki „Senior Med” - miejsce do którego chce się wracać...

Centrum Opieki „Senior Med” - miejsce do którego chce się wracać...
Drukuj Skomentuj

Zapewnienie ciepłej i rodzinnej atmosfery osobom starszym, powinno być dla nas podstawowym celem, kiedy już decydujemy się na założenie domu opieki. Musimy pamiętać, że w życiu mogą pojawić się okoliczności, które spowodują, że nie będziemy mogli zająć się naszymi bliskimi.

Z myślą o takich sytuacjach, a także poprzez chęć niesienia pomocy innym, przeszło 10 lat temu powstało Centrum Opieki „Senior Med”, położone w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W miejscowości Wiązowna, w której znajduje się ośrodek. Większość terenu stanowią lasy, łąki i pola, zatem można powiedzieć, że jest to idealna lokalizacja do prowadzenia tego typu działalności. Świeże powietrze, kontakt z naturą i spokój bez wątpienia został doceniony przez podopiecznych i ich rodziny.

 

Centrum Opieki „Senior Med”

 

Jest to ośrodek, który sprawuje opiekę nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Doskonale znane są potrzeby podopiecznych. Najważniejsza jest troska, ciepło oraz poczucie bezpieczeństwa. Właściciele dbają o jakość życia osób, które mieszkają w ośrodku, uwzględniając wszelkie problemy jego mieszkańców. Starają się stworzyć rodzinną atmosferę, by każdy mógł poczuć się tam jak we własnym domu, co jest niezwykle ważne dla osób w starszym wieku.

 

Centrum Opieki „Senior Med”

 

Centrum Opieki „Senior Med” posiada wiele ciepłych opinii. Osoby, które miały okazję skorzystać z oferty, wypowiadają się o ośrodku bardzo pozytywnie, szczerze dziękując za sprawowaną nad ich bliskimi opiekę. Wiele osób zamieściło swoje pozytywne komentarze dotyczące jakości usług. Pewna pani wspomniała, że urzekła ją atmosfera, panująca w ośrodku. Była bardzo zadowolona, że powierzyła swoją mamę tak profesjonalnemu i odpowiedzialnemu zespołowi pracowników. Jej podopieczna była tam traktowana niezwykle troskliwie, a Panie pielęgniarki i opiekunki dbały o jej dobrą kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Ważne było również to, że ośrodek pamiętał o utrzymywaniu kontaktów rodzin z pensjonariuszami.

 

Centrum Opieki „Senior Med”

 

Kolejnym przykładem wyrazu wdzięczności może być wpis osoby, która przyznała w swoim komentarzu, że opieka nad osobami starszymi jest ciężką służbą, ale jakże potrzebną. W dobie wszechobecnej znieczulicy, miło popatrzeć na sumiennie wykonywaną pracę i zaangażowanie. Podjęcie decyzji o takiej właśnie formie opieki nie jest rzeczą łatwą, lecz widząc zadowolenie na twarzach naszych bliskich, mamy poczucie, że zrobiliśmy dla nich wszystko, co najlepsze.

 

To nie koniec dobrych opinii! Pewien pan w swojej wypowiedzi dziękował właścicielom ośrodka za trud w opiece nad jego ojcem, który pojawił się w placówce jako człowiek ciężko schorowany. Personel wykazał się dużym zaangażowaniem, cierpliwością i  zrozumieniem wszystkich problemów pacjenta.

 

Inna osoba pisze, że starość większości z nas kojarzy się z samotnością i smutkiem, lecz w Centrum Opieki „Senior Med” podopieczni mają szansę przebywać w miłej i przyjaznej atmosferze. Pan Marek powierzył w opiece swoją mamę, a widząc w jej oczach spokój i poczucie bezpieczeństwa, a także słysząc od niej pozytywne opinie dotyczące ośrodka, miał pewność co do słuszności swojej decyzji.

 

Pozostałe zadowolone rodziny chwalą stan higieniczny placówki, a także dobre serca wszystkich pracowników, którzy doskonale i z pełnym profesjonalizmem wykonują swoje obowiązki. Ewidentnie widać, że praca jest dla nich pewnego rodzaju powołaniem i spełnieniem. Pomimo codziennych trudności personel ośrodka daje z siebie wszystko, a przy tym zaraża uśmiechem.

 

To z pewnością miejsce, do którego chce się wracać. W ośrodku mieszkało wielu podopiecznych. Były to babcie, dziadkowie, matki, ojcowie, siostry i bracia  - nasi najbliżsi. Każda z tych osób traktowana była z należytym szacunkiem i codzienną troską. Wdzięczne rodziny serdecznie pozdrawiają dyrekcję, a także życzą dalszych sukcesów w ciężkiej i odpowiedzialnej pracy z seniorami.

 

 

Adres obiektu:

 

SENIOR MED Centrum Opieki
ul. Chabrowa 10
Wiązowna

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe