Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze w Koleczkowie

Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze w Koleczkowie
Drukuj Skomentuj

Tylko kilkanaście kilometrów od Trójmiasta, w urokliwej miejscowości Koleczkowo, znajduje się Zielone Wzgórze - Centrum Rehabilitacji oraz Oddział dla Seniorów. Oferta obiektów łączy w sobie profesjonalną opiekę, rehabilitację prowadzoną według europejskich standardów oraz serdeczną atmosferę. Ogromnym plusem jest też niezwykle malownicze otoczenie wśród lasów i wzgórz chwaszczyńskich.

Oddział dla Seniorów


Oddział dla Seniorów, znajdujący się na terenie Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze Koleczkowo, to obiekt oferujący całodobową opiekę. Pracownicy dbają o komfort mieszkańców, zwracając przy tym uwagę, by Seniorzy mieli poczucie niezależności - co jest bardzo ważne dla osób w podeszłym wieku. Troskliwość, serdeczność i profesjonalizm są wyznacznikami pracy w Oddziale dla Seniorów.

 

 

Bogata oferta usług


Przyjmowani są zarówno Seniorzy samodzielni, jak i Ci potrzebujący całodobowej opieki. W ofercie znajdują się pobyty czasowe, poszpitalne i długoterminowe. Oddział dla Seniorów zapewnia opiekę lekarza rodzinnego, rehabilitację, terapię zajęciową oraz opiekę duszpasterską na życzenie.

 

Rodzinna atmosfera


Biorąc pod uwagę fakt, że zmiana miejsca zamieszkania dla większości seniorów jest niezwykle stresująca, personel dokłada wszelkich starań, by otoczyć Pacjenta troskliwą opieką od pierwszych chwil spędzonych w Oddziale. Atmosferę tworzą też estetycznie i funkcjonalnie urządzone pokoje (1, 2 i 3-osobowe) oraz dwupokojowe apartamenty z balkonem. Dodatkowym plusem są smaczne, domowe posiłki przygotowywane na miejscu (z uwzględnieniem indywidualnej diety).

 

 

W trosce o samopoczucie Seniorów, organizowane są różne spotkania, wspólne spacery po okolicy, a także uroczystości rodzinne i świąteczne. Pacjenci mają też zawsze możliwość odbycia rozmów ze swoimi bliskimi.

 

Centrum Rehabilitacji                                         

 

Misja


Celem Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze jest skuteczne przywrócenie sprawności ruchowej Pacjentów, a także polepszenie jakości ich życia. W tym celu zatrudniani są wykształceni i doświadczeni rehabilitanci, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu.

 

 

Kompleksowe działania


Oferta Centrum obejmuje rehabilitację narządu ruchu, jak również rehabilitację z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii. Sztab rehabilitantów jest do dyspozycji naszych Pensjonariuszy sześć dni w tygodniu.

 

 

Kontakt:

 

Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze

 

www.całodobowaopieka.pl

Recepcja: 58-673-22-68
Magdalena Klatt: 601-371-372
Adres e-mail: recepcja@mentor-reha.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe