Centrum Seniora Droginia - dom seniora opieki k/Krakowa

Centrum Seniora Droginia - dom seniora opieki k/Krakowa
Drukuj Skomentuj

 

Centrum Seniora zlokalizowane 30 km od Krakowa w miejscowości Droginia, powstało z myślą o stworzeniu wszechstronnej opieki dla seniorów, którzy wymagają kompleksowej i stałej opieki, jak i dla osób, których priorytetem jest przedłużenie i podniesienie sprawności intelektualnej oraz fizycznej. Dlatego obiekt oferuje zróżnicowany zakres opieki:

- opiekę długoterminową (dla osób, które ze względu na stan zdrowia wymagają stałej opieki),

- pobyty krótkoterminowe (skierowane są do seniorów pragnących wypocząć i podbudować swoje zdrowie dzięki regularnej rehabilitacji czy specjalistycznym zabiegom).

 


Troska o zdrowie

 

Nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel opiekunek i pielęgniarek, który dba i pomaga w czynnościach życia codziennego, a także monitoruje leczenie farmakologiczne. Personel zapewnia miłą i przyjazną atmosferę, chętnie niesie pomoc pensjonariuszom.

Centrum Seniora zapewnia także opiekę lekarza rodzinnego, dodatkowo oferuje możliwość korzystania z usług specjalistów z różnych dziedzin współpracujących z Centrum.

Lokalizacja Ośrodka zapewnia, w nagłym wypadku szybkie przewiezienie seniora do pobliskiego szpitala w Myślenicach lub do jednego ze szpitali w Krakowie.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Seniora Droginia.

 

 

 

Rehabilitacja

 

Centrum Seniora zapewnia nie tylko opiekę osobom starszym, ale oferuje im również bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjno – medycznych (zabiegi fizjoterapeutyczne, kinezyterapia, hydroterapia, zajęcia Nord Walking z instruktorem, gimnastyka grupowa).

Regularna rehabilitacja oraz specjalistyczne zabiegi, przyczyniają się do zwiększenia samodzielności seniora i poprawę jego stanu psychicznego.

 

Obiekt czuwa nad tym, aby oferta rehabilitacyjna jak najpełniej odpowiadała na potrzeby seniorów. Fizjoterapeuci biorąc udział w szkoleniach, stale podnoszą swoje kwalifikacje.

 

 


Transport dla seniorów

 

Centrum Seniora Droginia oferuje transport osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim oraz taxi dla seniorów.


Pomoc prawna

 

Centrum Seniora oferuje pomoc prawną dla seniorów i ich rodzin w każdym zakresie.

Po szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Współdziałanie z rodziną

 

Centrum stara się odciążyć rodzinę w czasochłonnej i trudnej opiece nad osobą starszą, którą dotknęły różne choroby. Pielęgnowanie więzi rodzinnych ma duży wpływ na lepsze samopoczucie seniora, również wymiana międzypokoleniowa doświadczeń i przeżyć jest cenna dla obu stron. Rodzina jest zawsze mile widziana w ośrodku.

 

Kontakt

 

Centrum Seniora Droginia

www.centrumseniora.pl

 

501 560 696

12 266 42 41

 

dom@centrumseniora.pl

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe