Rafael - opieka dla Ciebie Usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne

Rafael - opieka dla Ciebie Usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne
Telefon:
512051400,   94715 16 70
Strona WWW:
opiekadlaciebie.com

Lokalizacja:

Adres: Dębica 65, Dębica

Rafael - opieka dla Ciebie Usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne

Wiele osób  uważa, że w przypadku postępującej choroby szczególnie demencji pozostaje im tylko pobyt w typowym domu opieki.
Nic bardziej mylnego.Szukasz profesjonalnej opieki dla swoich bliskich. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.Bezpieczna opieka nad chorymi i starszymi osobami to przede wszystkim doświadczenie i zaufanie.Dzięki długoletniej praktyce i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji zawodowych zapewniamy w naszym małym rodzinnym gronie idealną formę opieki szczególnie dla osób dotkniętych demencją.Jak wykazały ostatnie badania na zachodzie indywidualna, a jednocześnie profesjonalna opieka możliwa jest jedynie w małych grupach i domowych warunkach, co umożliwia opieka w formie mieszkania wspieranego od dawna praktykowana między innymi w Niemczech. Tylko tak mogą schorowani seniorzy znaleźć nowy, wspaniały wypełniony troskliwością i wyrozumiałością dom, a rodziny mogą w ten sposób zostać odciążone od odpowiedzialnej i czasochłonnej opieki nad krewnymi.


Nasza opieka w formie mieszkania wspieranego obejmuje wszystkie zalecone przez lekarza indywidualne procesy pielęgnacyjne i jest wykonywana przez pielęgniarki, opiekunki medyczne i opiekunki osób starszych.Towarzyszymy naszym mieszkańcom, tworzymy domową atmosferę i dbamy o ich dobre samopoczucie.

 

Pielęgniarka ze specjalizacją pielęgniarstwa geriatrycznego, 3-letnia szkoła pielęgniarska przy Klinice Uniwersytetu Humboldta w Berlinie, z 16-letnim doświadczeniem zawodowym w tejże klinice. Leczenie metodami niekonwencjonalnymi (Szkoła Metod Medycyny Niekonwencjonalnej w Berlinie) zakończona egzaminem państwowym.