Dom Opieki Opoka dla Seniora w Warszawie

Dom Opieki Opoka dla Seniora w Warszawie
Drukuj Skomentuj

Dom Opieki Opoka zlokalizowany w Warszawie, przy ulicy Sągi 1 oferuje  przyjazne pobyty dla osób starszych, cierpiących na choroby otępienne. Placówkę otworzyła Pani Iwona, potrafiąca łączyć różne emocje i wyrażać ciepło w stosunku do swoich podopiecznych, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku. Największym atutem Opoki jest ciepła i rodzinna atmosfera, a także to, że pensjonariusze objęci są bardzo dobrą opieką pracowników, którzy traktują swoich pacjentów z wyrozumiałością.

Obiekt gwarantuje kompleksowe podejście do seniora, zapewniając swoim mieszkańcom codzienną pielęgnację, nadzór lekarza neurologa, lekarza medycyny paliatywnej i lekarza specjalizującego się w leczeniu bólu, nadzór medyczny z możliwością wykupienia transportu medycznego, opiekę psychologiczną, zajęcia fizjoterapeutyczne, jak również grupowe warsztaty terapii zajęciowej. Nad podopiecznymi czuwa odpowiednio wykwalifikowany i nieustannie kształcący się w różnego rodzaju szkoleniach personel, w skład którego wchodzą fizjoterapeuci, psycholog, pielęgniarki oraz opiekunowie medyczni.

 

 

W okresie letnim seniorzy mogą korzystać z bardzo zielonego i słonecznego ogrodu, stanowiącego idealne miejsce do odpoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Zimą, czas wolny spędzany jest natomiast w przestronnym, dużym salonie, udekorowanym licznymi pracami mieszkańców, przygotowanych na zajęciach. W obiekcie obowiązuje określony rytm dnia, który sprzyja poczuciu bezpieczeństwa pensjonariuszy, a ich czas wolny wypełniany jest zgodnie z osobistymi oczekiwaniami i potrzebami.

 

 

Mieszkańcy Domu Opieki Opoka mogą liczyć na całodzienne wyżywienie, składające się z 5 posiłków. Do ich dyspozycji oddano wygodne pokoje, do których można wstawić swój ulubiony domowy mebel lub zawiesić obraz przywołujący miłe wspomnienia. Ponadto, istnieje możliwość przyjęcia seniora z jego ukochanym zwierzakiem. Dom opieki dba także o rozwój duchowy swoich podopiecznych, zapewniając im opiekę duszpasterską. Odbywają się tam codzienne modlitwy, a co jakiś czas organizowane są też wyjazdy do kościoła parafialnego.

 

 

Osoby, które z różnych przyczyn nie są w stanie odwiedzać swoich bliskich, mogą zamówić rozmowę przez Skype. Jeśli rodziny zdecydują się zaś na osobistą wizytę w domu opieki, mogą zabrać ze sobą najmniejsze dzieci, których obecność świetnie wpływa na samopoczucie pensjonariuszy. Jaki jest Dom Opieki Opoka? To wspaniałe miejsce dla każdego seniora, które różni się od większości ośrodków. Prawdziwą wizytówką obiektu jest uśmiechnięty i zadowolony personel, zarażający swoim optymizmem wszystkich tych, którzy zechcieli spędzić w nim swoją jesień życia!

Kontakt

 

Dom Opieki Opoka dla Seniora

 

ul. Sągi 1
Warszawa

tel. 789 191 313 lub 505 896 542

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe