Dom Pogodnego Seniora Słoneczko w Gdańsku

Dom Pogodnego Seniora Słoneczko w Gdańsku
Drukuj Skomentuj

Znacie kogoś, kto szuka odpowiedniego miejsca, w którym spędzi Jesień Swojego Życia w dobrych warunkach? Jeśli tak, doskonałym wyborem będzie Prywatny Dom Pogodnego Seniora „Słoneczko”, zlokalizowany przy ulicy Bysewskiej 5a w Gdańsku. Ten przystosowany dla osób niepełnosprawnych dom spokojnej starości oferuje swoim podopiecznym pobyty stałe i czasowe, upływające w niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wizytówką tej placówki jest kompetentna i życzliwa właścicielka, a także cierpliwy personel, cechujący się odpowiednim podejściem do osób starszych.

W tym obiekcie, każdy mieszkaniec traktowany jest jak członek rodziny. Wszystkie święta, czy przyjęcia urodzinowe obchodzone są jak w normalnym domu - uroczyście. W każdej chwili można odwiedzić przebywające w nim osoby. Jeśli chodzi zaś o całodzienne wyżywienie - posiłki przygotowywane są z uwzględnieniem diet wszystkich mieszkańców. Przebywający tutaj pacjenci mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanej kadry pracowników, a w tym - pielęgniarek, lekarzy oraz rehabilitantów.

 

 

Dużym atutem placówki jest to, że została ona wyposażona w chodziki, balkoniki, wózki specjalistyczne, materace przeciwodleżynowe, łóżka rehabilitacyjne, przenośne toalety, rotory, a także w inne sprzęty medyczne wykorzystywane w opiece nad seniorami. Do dyspozycji pensjonariuszy oddano także nowoczesne wyposażenie czystych i przytulnych pokoi w postaci telewizora, dvd oraz telefonu, jak również pełnego zaplecza sanitarnego.

 

 

Wszyscy podopieczni Domu Pogodnego Seniora Słoneczko mogą umilać sobie czas czytając książki, prasę, oglądając TV, a także uczestnicząc w różnego typu zajęciach usprawniających oraz podtrzymujących zdolności fizyczne i umysłowe w specjalnie do tego przeznaczonej - sali terapii zajęciowej. Ponadto, seniorzy chcący skorzystać z opieki duszpasterskiej, mogą udać się do sąsiadującej z obiektem kaplicy. Macie więcej pytań? Zaplanujcie wizytę w placówce, w której znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania, a przy okazji będziecie mieli możliwość poznania pracowników, czy podopiecznych.

 

 

KONTAKT

Dom Pogodnego Seniora Słoneczko

ul. Bysewska 5a
80-298 Gdańsk

 

tel. 887 526 210
www.pogodne-sloneczko.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe