Dom Rencisty „U Renaty” w Ryczówku

Dom Rencisty „U Renaty” w Ryczówku
Drukuj Skomentuj

Szukacie miejsca, w którym Wasi bliscy spędzą swoją jesień życia w ciepłej i rodzinnej atmosferze?  Dom Rencisty „U RENATY” będzie odpowiednią placówką spełniającą wszystkie kryteria, aby sprawować profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

Obiekt położony jest  na dużej działce z ogrodem i wybrukowanymi dróżkami w uroczej miejscowości Ryczówek, około 17 kilometrów od Olkusza, a także w bezpośrednim sąsiedztwie leżącego na najwyższym wzniesieniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Zamku Ogrodzieniec. Dom seniora powstał dzięki połączeniu pasji i wieloletniego doświadczenia, a głównym celem właścicielki było stworzenie miejsca pełnego życzliwości, w którym podopieczni traktowani będą jak domownicy.

Ta całodobowa placówka otwarta jest dla 15 osób starszych, które zmagają się z przewlekłymi chorobami, ale także dla tych sprawnych fizycznie, bez względu na wiek. Obiekt nie posiada barier architektonicznych, dlatego jego mieszkańcy mogą czuć się w nim komfortowo i bezpiecznie. Seniorzy mają do dyspozycji duże pokoje, wyposażone w estetyczne meble, TV, specjalistyczne łóżka ortopedyczne oraz łazienki przystosowane dla niepełnosprawnych.

Pensjonariuszami opiekuje się doświadczony personel, który ze szczególną troską podchodzi do chorych i niesamodzielnych pacjentów w różnym wieku. Podopieczni z chorobą Alzheimera, Parkinsona, czy z otępieniem starczym mogą zawsze liczyć na ich cierpliwość i wyrozumiałość. Placówka zapewnia swoim mieszkańcom pobyty stałe i czasowe, w ramach których oferuje całodzienne wyżywienie, z uwzględnieniem zaleceń dietetyka.  

Seniorzy mogą do woli korzystać z altany i tarasu, gdzie spędzają czas, rozkoszując się bliskością natury, a także panującym tutaj spokojem. Dodatkowo, obiekt zachęca swoich pensjonariuszy do uczestniczenia w spacerach i zajęciach ruchowych. Mieszkańcy mają także dostęp do usług fryzjerskich, radia i telefonu. W Domu Rencisty „U RENATY” zawsze mile widziane są osoby, które pragną odwiedzić swoich bliskich! Nie zwlekajcie i zapoznajcie się z ofertą tej placówki!

 

Dom Seniora u Renaty

ul. Górna  7
Ryczówek / Olkusz

 

Renata Turska
tel. 668-852-278

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe