Dom Seniora - Leśne Wrota Kostkowo

Dom Seniora - Leśne Wrota Kostkowo
Drukuj Skomentuj

W spokojnym i malowniczym Kostkowie znajduje się Dom Opieki Leśne Wrota, gdzie seniorzy mogą cieszyć się otoczeniem pomorskich lasów. Celem ośrodka jest zapewnienie pensjonariuszom pogodnego życia bez zmartwień, z dala od miejskigo zgiełku. Właściciele placówki dokładają wszelkich starań, aby każdy podopieczny miał zapewnione jak najlepsze warunki.

Zaletą obiektu są jasne i przestronne wnętrza, które zostały wyposażone w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Przebywający tutaj seniorzy mogą do woli korzystać z salonu gościnnego, a także z przytulnego pokoju z kominkiem. Budynek ośrodka mieści się w otoczeniu lasu, dzięki czemu Leśne Wrota dają swoich pensjonariuszom poczucie prywatności. Do dyspozycji mieszkańców oddano także ogród, w którym miłośnicy prac ogrodniczych mogą spędzać swój czas wolny.

 

Personel tego Prywatnego Domu Spokojnej Starości to zespół oddanych swojej pracy specjalistów. Pracownicy cechują się dużymi pokładami empatii, troski, życzliwości, a także cierpliwości, co jest niezwykle ważne w opiece nad osobami starszymi. Dzięki ich pogodnemu usposobieniu każdy senior będzie czuł się tutaj jak w domu!  

 

Placówka zapewnia 4 posiłki dziennie, które przygotowywane są z najwyższą starannością, a także z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb mieszkańców. Uprzejmi opiekunowie dbają o codzienną pielęgnację podopiecznych, a także chętnie udzielają pomocy przy załatwianiu różnego rodzaju spraw praktycznych. Odpowiednio wykwalifikowana kadra pracowników odpowiedzialna jest za 24-godzinną kontrolę pielęgniarską. Ponadto, placówka oferuje stacjonarne wizyty lekarskie, pomoc pielęgniarki środowiskowej oraz wsparcie przy zakupie leków.

 

Dom Opieki Leśne Wrota to nie miejsce, które kojarzy się z chłodem szpitalnych korytarzy, lecz obiekt, w którym mieszkańcy czują się bezpiecznie i chętnie spędzają tutaj swoją jesień życia. Warto wspomnieć, że ośrodek nie zapomina także o rozrywkach. Organizuje swoim pensjonariuszom wiele przyjemnych spacerów w pięknej okolicy, a także imprezy okolicznościowe w postaci świąt, czy urodzin. Dodatkowo, seniorzy mogą brać udział w odprawianych na miejscu mszach świętych. Jeśli więc szukacie odpowiedniej placówki dla swoich bliskich, nie mogliście trafić lepiej. Schronienie znajdzie tu każdy, kto czuje się samotny lub wymaga specjalistycznej opieki  lekarskiej. Zapraszamy do Kostkowa!

 

 

Dom Seniora i Spokojnej Starości Leśne Wrota

 

ul. Wejherowska 77
84-252 Kostkowo

tel. 58 676 62 86
tel.kom. 783 613 407

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe