Dom Seniora Bożena w Siewierzu

Dom Seniora Bożena w Siewierzu
Drukuj Skomentuj

Jeśli szukasz miejsca, w którym bliska Ci osoba będzie mogła odnaleźć spokój, ciepło i rodzinną atmosferę - odwiedź Dom Seniora Bożena, zlokalizowany w śląskim miasteczku Siewierz, położonym na Garbie Tarnogórskim nad rzeką Czarną Przemszą. Dom opieki został dostosowany do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych, a jego nadrzędnym celem jest dbanie o jak najlepszą kondycję fizyczną i psychiczną mieszkańców.

Dom spokojnej starości oferuje pobyty w pokojach 1 i 2 osobowych, wraz z łazienkami, TV, systemem przywoławczym, balkonami, a także systemem przeciwpożarowym. Podopieczni obiektu mają zapewnione całodzienne wyżywienie, składające się z 5 posiłków. Nad seniorami czuwa kompetentny personel, w skład którego wchodzą dyplomowane pielęgniarki, a także opiekunki. Ponadto, w razie potrzeby pensjonariusze mogą liczyć na konsultacje z lekarzami.

 

 

Dom Seniora Bożena proponuje swoim mieszkańcom wiele aktywności w postaci spacerów, śpiewania, rysowania oraz ćwiczenia rąk podczas udziału w różnego rodzaju zajęciach zorganizowanych. Dodatkowo, przebywający tutaj seniorzy mają możliwość korzystania z dwóch sal wyposażonych w telewizory, w których mogą spożywać wspólne posiłki, czy po prostu spędzać czas wolny w towarzystwie innych podopiecznych.

 

 

Jakie są inne atuty tego miejsca? Placówka oferuje również opiekę duszpasterską i zajmuje się organizacją takich świąt jak Wigilia, czy Wielkanoc. Aby zapewnić pensjonariuszom jeszcze lepszy komfort, a także możliwość spokojnego wypoczynku, budynek obiektu został wyposażony w salę z kominkiem i bibliotekę. Znajdziemy tu również Internet, klimatyzację, a także wygodny parking dla odwiedzających.

 

 

Dlaczego warto wybrać Dom Seniora Bożena? Na pewno ze względu na zaangażowanych w swoje obowiązki pracowników, wyróżniających się dużym doświadczeniem zawodowym i wrażliwym podejściem do pacjentów, traktujących swoją pracę jako pewnego rodzaju misję. Doskonałą wizytówką obiektu jest serdeczna, zaangażowana w opiekę nad seniorami, służąca dobrą radą i rozwiewająca wszelkie rozterki właścicielka, dla której największym spełnieniem jest zadowolenie rodzin oraz uśmiechy malujące się na twarzach podopiecznych.

 

KONTAKT

Dom Seniora Bożena

Siewierz ul. 11 Listopada 17
( WOJ. ŚLĄSKIE)
Tel. 518-711-745

Podobne artykuły

Skomentuj

Dodane komentarze (1)

Słowa kluczowe