Dom Seniora LAJKONIK w Zawoi - obiekt na sprzedaż!

Dom Seniora LAJKONIK w Zawoi - obiekt na sprzedaż!
Drukuj Skomentuj

W otulinie Babiogórskiego Parku Narodowego, chroniącego przyrodę wokół Babiej Góry i graniczącego ze Słowacją, w miejscowości Zawoja, na działce o powierzchni około 9000 tysięcy metrów kwadratowych mieści się Dom Seniora LAJKONIK. Obiekt przebudowano z hotelu o wysokim standardzie i przystosowano na przyjęcie 55 osób, z możliwością rozbudowy do 130 pokoi. Obecnie, placówka została wystawiona na sprzedaż. Posiada ona wszystkie konieczne pozwolenia. Istnieje także możliwość dodatkowej rozbudowy obiektu.

Dom Seniora LAJKONIK zlokalizowany jest w powiecie Sucha Beskidzka, który charakteryzuje się przepiękną mozaiką wielobarwnych zabudowań, łączących się z zielenią lasów, a także pokrywających okoliczne zbocza i wzniesienia. Błękit nieba, szum potoków i śpiew ptaków wznoszący się ponad łąkami...Nie pozostaje nam nic innego jak poddać się urokowi tego miejsca.

Po przekroczeniu progu tej placówki, naszym oczom ukaże się przestronny hall, wyposażony w recepcję i kącik wypoczynkowy dla przybywających gości. Na ścianach zobaczymy obrazy przedstawiające górskie pejzaże i nie przejdziemy obojętnie obok ozdobnych drzwi wejściowych, kojarzących się z klimatem starego dworca...

W Lajkoniku urządzono lobby bar, wyposażony w ciemne stoliki, skórzane wygodne fotele, a także loże z długimi ławami i narożnymi kanapami. Znajdziemy tutaj również salę klubową, umeblowaną jasnymi pałacowymi sofkami oraz przestronną restaurację, zaaranżowaną w klimacie podobnym do poprzednich pomieszczeń.

Z myślą o osobach niepełnosprawnych, w placówce wybudowano specjalną platformę oraz windę, dzięki czemu przebywający tu mieszkańcy mogą bez problemu poruszać się po obszernym obiekcie. Łazienka na parterze również nie posiada żadnych barier architektonicznych, a jej dodatkową zaletą jest obecność kilku umywalek z wiszącymi lustrami.

 

Ten dom seniora oferuje swoim podopiecznym gabinet, w którym znajdziemy wannę z hydromasażem, a także stół do masażu. Pensjonariusze mogą tutaj korzystać także z sauny. Obiekt oddaje do dyspozycji gości bogato urządzone apartamenty z łazienkami, wyposażone w kąciki kanapowe, telewizję, szafy, kąciki jadalne, toaletki oraz wygodne łóżka. Oprócz apartamentów, dostępny jest również pokój 2-osobowy oraz pokój typu studio.

Więcej informacji potencjalny nabywca znajdzie w operacie szacunkowym, który udostępniany jest na żądanie.

 

Adres:

Dom Seniora „LAJKONIK”

ZAWOJA 1550, powiat Sucha Beskidzka

kontakt telefoniczny: 783 777 777

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe