Dom Seniora Lublewo

Dom Seniora Lublewo
Drukuj Skomentuj

W urokliwej miejscowości Lublewo Gdańskie, położonej w gminie Kolbudy, w budynku nie posiadającym barier architektonicznych, mieszczącym się około 100 metrów od Jeziora Bielkowskiego, znajduje się kameralny Dom Seniora Lublewo. To mały i spokojny ośrodek, zapewniający pełną opiekę medyczną seniorom, którzy z uwagi na wiek mają trudności z samodzielnym radzeniem sobie w życiu codziennym. Ten zlokalizowany zaledwie 14 km od Gdańska obiekt, został wyposażony w przestronny ogród, umożliwiający mieszkańcom spędzanie czasu na świeżym powietrzu. 

 

Placówka posiada zezwolenie wojewody pomorskiego, jest w stanie przyjąć maksymalnie 12 osób, co sprzyja tworzeniu rodzinej i ciepłej atmosfery. Przebywający tutaj pensjonariusze mają do wyboru pokoje 1, 2 i 3-osobowe z instalacją TV. Dom Seniora Lublewo zaprasza swoich podopiecznych do udziału w różnego rodzaju zajęciach usprawniających i zajęciach intelektualnych. Należy podkreślić, że obiekt nie sprawuje opieki nad osobami, dotkniętymi chorobą Alzheimera, lecz swoje działania chętnie kieruje m.in. w stronę pacjentów leżących. Warto wspomnieć, że oprócz usług opiekuńczych, dom opieki realizuje także zlecenia na leki i dodatkowo płatne wyroby medyczne.

 

 

Obiekt specjalizuje się w całodobowej i krótkoterminowej opiece lekarskiej, a także pielęgniarsko-opiekuńczej. Nad pacjentami czuwa odpowiednio wykwalifikowany personel, oferujący swoim pensjonariuszom codzienną gimnastykę, rehabilitację, muzykoterapię, czy zabiegi infraterapii, które nie tylko korzystnie wpływają na cały układ sercowo-naczyniowy, ale również łagodzą bóle głowy i zmniejszają wysokie ciśnienie. Wszyscy seniorzy mają do dyspozycji łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, chodziki rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, wózki rehabilitacyjne oraz inne sprzęty pomocnicze.

 

 

Na wszystkich mieszkających w tej placówce seniorów czeka codziennie 5, starannie przygotowanych posiłków, liczne gry, zabawy, audiobooki oraz opieka duszpasterska, obejmująca uczestnictwo w mszach świętych. Zdaniem rodzin, które podjęły decyzję o umieszczeniu w niej swoich bliskich - Dom Seniora Lublewo to naprawdę rodzinny, czysty i bezpieczny ośrodek, zatrudniający specjalistów z bogatym doświadczeniem w pracy z osobami w podeszłym wieku. Cena za pobyt w obiekcie jest adekwatna do panujących w nim warunków, a do ogrodu można wjechać nawet łóżkiem. To po prostu wyjątkowe miejsce, które warto polecić swoim znajomym!

 

 

Jeśli szukasz spokojnego miejsca, zadzwoń na podany poniżej numer telefonu!

Życzliwi pracownicy udzielą Ci rzetelnych i konkretnych informacji!


Dom Seniora Lublewo


ul. Zielna 5

83-050 Lublewo Gdańskie     

tel. 888 325 390

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe