Dom Seniora Miasteczko Seniora

Dom Seniora Miasteczko Seniora
Drukuj Skomentuj

Wielu seniorów, ale też ich rodziny, muszą zmierzyć się z trudnymi decyzjami. Gdy nadchodzi moment, że rodzice nie są już w pełni sprawni i potrzebują pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, pojawiają się problemy, których rozwiązanie wiąże się z wieloma dylematami. 

Choć może okazać się, że nie jest to łatwe, warto zdecydować się na pomoc placówek, które zapewniają seniorom całodobową troskę. Bardzo często wiąże się to z profesjonalna opieką i dobrymi warunkami zamieszkania. 

 

Pozbądź się wszelkich uprzedzeń. Domy seniorów to nowoczesne placówki, w których seniorzy bardzo często zawierają nowe przyjaźnie, rozkwitają towarzysko – przeżywają drugą młodość! 

 

Jednak miejsce, które chcemy ci zaprezentować, jest wyjątkowe pod wieloma względami. Takiej placówki jeszcze w Polsce nie było! Pomysł konsultowano z wieloma specjalistami, przeprowadzono również szereg wywiadów, a wszystko po to, by dopasować usługę do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. 

 

W Wiśle Małej, w towarzystwie Jeziora Goczałkowickiego, już niedługo powstanie idealne miejsce dla seniorów. Będzie to piękne, spokojne i urokliwe miejsce, które rozkocha w sobie każdego. O zamieszkaniu w  Miasteczku Seniora będzie marzył każdy, kto ceni sobie nowoczesne rozwiązania i wygodę.

 

Warto zaznaczyć, że  nie będzie to zwykły dom seniora – jest to miasteczko stworzone z myślą o osobach starszych! W planach jest również budowa pałacu z centrum rehabilitacyjno-rekreacyjnym. Tuż obok znajdzie się profesjonalne centrum medyczne seniora z lądowiskiem dla helikoptera. To wspaniały dowód na to, że bezpieczeństwo osób starszych jest na pierwszym miejscu!

 

Tuż przy centrum zaplanowano część rezydencjonalną, która składać się będzie z ponad 300 przestronnych apartamentów dostosowanych do potrzeb seniorów.

 

Miłośnicy przyrody, którzy trafią do Miasteczka Seniora, będą zachwyceni. Cały kompleks znajduje się w otoczeniu niesamowitej przyrody. Jednocześnie położone jest  nieopodal największych miast – Pszczyny, Katowic, Bielska-Białej czy Tychów.

 

Miasteczko Seniorów to projekt na miarę XXI- wieku. Nowoczesność, styl i elegancja, łączą się tu z  bezpieczeństwem, profesjonalizmem i fachową opieką.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!