Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim

Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim
Drukuj Skomentuj

Dom Seniora Pod Topolami, zlokalizowany w Piotrkowie Kujawskim, powstał z myślą o stworzeniu placówki dla seniorów łączącej rodzinną atmosferę z profesjonalną opieką. Pobyt w naszym domu to gwarancja komfortowych warunków oraz całodobowych usług opiekuńczych. Pragniemy, by było to miejsce pełne życzliwości i zrozumienia.

Dla kogo?


Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim zapewnia opiekę całodobową. Przyjmujemy osoby w podeszłym wieku, osób przewlekle somatycznie chore oraz niepełnosprawnych fizycznie. Nasza oferta jest w szczególności dedykowana osobom, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym i wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej.

 

Dom Seniora Pod Topolami świadczy również usługi dziennego pobytu.


Posiadamy miejsca dla 30 osób w ramach pobytu całodobowego i dla 20 osób w ramach pobytu dziennego.

 

 

Gwarancja komfortu i bezpieczeństwa


Dom Seniora Pod Topolami to miejsce idealne dla osób, które pragną radośnie przeżyć jesień życia i dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i mądrością. Dokładamy wszelkich starań, by nasi mieszkańcy mieli możliwość partycypacji w życiu społecznym i różnych formach spędzania czasu wolnego, zapobiegając w ten sposób poczuciu osamotnienia.

 

 

Usługi są każdorazowo dostosowywane do indywidualnych potrzeb seniora. Zapewniamy komfortowe urządzenie pokoi, dostosowanych do potrzeb osób niesamodzielnych. Bezpieczeństwo zapewnia opieka wykwalifikowanych osób, które dodatkowo odznaczają się wysokim poziomem empatii i troskliwości.


Nasz dom spełnia również rygorystyczne wymogi dotyczące prowadzenia placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku. Na tej podstawie obiekt jest wpisany do Rejestru placówek prowadzonego przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego pod nr 15/2018.

 

Oferta Domu Seniora Pod Topolami

 

Warunki mieszkaniowe


Nasz Dom Seniora jest obiektem pozbawionym barier architektonicznych. Przy domu jest pięknie zaaranżowany ogród, w pełni dostępny dla mieszkańców.

 

 

W budynku znajduje się winda. Seniorzy mogą mieszkać w pokojach 1- i 2-osobowych z łazienkami, wyposażonych w system przywoławczy. Wszystkie pokoje są nowocześnie umeblowane, wyposażone w telewizję oraz dostęp do Wi-Fi.

 

Rehabilitacja


Dom Seniora Pod Topolami wyposażony jest w profesjonalną salę do ćwiczeń, salę rehabilitacyjną oraz odrębną salę terapii zajęciowej. Zatrudniamy świetnie przygotowany zespół specjalistów w zakresie m.in. rehabilitacji osób z dysfunkcją narządu ruchu.


W naszej ofercie rehabilitacyjnej znajdują się m.in. hydroterapia, magnetoterapia, kinezyterapia, fizykoterapia i inne. Dodatkowo oferujemy obszerny program terapii zajęciowej (m.in. muzykoterapia, biblioterapia, arteterapia, trening funkcji poznawczych i pamięci, warsztaty ogrodnicze).

 

 

Usługi dodatkowe


Nasz Dom Seniora oferuje też usługi dodatkowe:

 

  •  konsultacje ze specjalistami spoza Domu na życzenie Seniora,
  •  transport nowoczesnym i specjalnie przystosowanym samochodem,
  •  udogodnienia, m.in.: pranie odzieży w wewnętrznej pralni, wizyty duszpasterskie,
  • organizowanie spotkań okolicznościowych, organizowanie czasu wolnego według potrzeb i upodobań Seniorów.

 

Kontakt

 

Dom Seniora Pod Topolami


www.podtopolami.eu


Tel.: +48 570 564 509
E-mail: biuro@podtopolami.eu

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe