Dom Seniora Zdrój w Świeradów - Zdrój

Dom Seniora Zdrój w Świeradów - Zdrój
Drukuj Skomentuj

Kiedy słabnąca sprawność fizyczna i intelektualna nie pozwala już seniorowi samodzielnie funkcjonować, pojawia się problem zapewnienia mu bezpieczeństwa. 

Bliscy stają wówczas przed dylematem co zrobić, gdy aktywność zawodowa i życiowa nie pozwala na zapewnieniu codziennej opieki. Wraz z dylematem pojawiają się wyrzuty sumienia, związane z koniecznością umieszczenia bliskiej osoby w placówce opiekuńczej. Niepotrzebnie. Dzisiejsze ośrodki nie przypominają już „domów starców” sprzed lat. Ich standard tożsamy z hotelowym, proponowane usługi stoją na wysokim poziome, a coraz większa liczba placówek wymusza na nich konkurencyjność ofert.  

 

Jeśli więc szukasz miejsca w którym Twoi bliscy będą mieć profesjonalną opiekę, pomoc rehabilitantów i stały nadzór medyczny, to znalazłeś! Jeśli nie chcesz by Twoi bliscy nie czuli się samotni, ograniczeni, bezradni, to świetnie trafiłeś. Jeśli chcesz, by Twoi bliscy czuli się potrzebni i doceniani, ich kompetencje były stale podnoszone a wiedza i doświadczenie wykorzystywane przy realizacji rozmaitych projektorów, to nie ma lepszego adresu.

 

 

Tworząc Dom Seniora ” Zdrój” zapamiętaliśmy myśl Johna Greena z powieści „Papierowe miasta” – „Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi”. Dlatego misją Domu Seniora „ZDRÓJ” jest zaspokojenie potrzeb naszych podopiecznych polegających na:

 

  • Zapewnieniu komfortu, bezpieczeństwa i opieki
  • Potrzebie bliskości drugiego człowieka
  • Poczuciu zaufania wobec osób z bliskiego otoczenia
  • Potrzebie spełnienia i bycia potrzebnym
  • Utrzymaniu aktywności umysłowej i fizycznej
  • Wykorzystaniu kompetencji, doświadczenia i wiedzy przy angażowaniu się w życie lokalnej społeczności

 

Dom Seniora "Zdrój" to miejsce idealne dla osób borykających się z samotnością, wymagających stałej opieki i przewlekle chorych. Przeznaczony jest dla 30 osób. Powstał z troski i szacunku do ludzi. Naszych podopiecznych traktujemy jak rodzinę. Dzięki temu w ośrodku panuję wyjątkowa atmosfera.

 

Jeśli chcesz obejrzeć nasz Dom Seniora i poznać Personel, który zaopiekuje się Twoim Bliskim, sprawdź opcje pobytu lub umów się na wizytę wstępną.

Zapraszamy. Kontakt:


Dom Seniora "Zdrój"

www.domseniorazdroj.pl

 

537 161 029 

 

recepcja@domseniorazdroj.pl 

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!