Dom Troskliwej Opieki SANTORIUS

Dom Troskliwej Opieki SANTORIUS
galeria zdjęć (3) Drukuj Skomentuj

Niełatwo jest pogodzić pracę i życie rodzinne z odpowiedzialną rolą opiekuna osoby starszej. Często brakuje nam czasu, siły, cierpliwości oraz odpowiedniej wiedzy, przez co nie jesteśmy w stanie zaopiekować się naszymi bliskimi. Swoją pomoc oferuje nam Dom Troskliwej Opieki Santorius, zlokalizowany w zacisznej miejscowości Rakoszyce, położonej zaledwie 9 km od Środy Śląskiej oraz około 30 km od Wrocławia.

Dom Opieki Santorius to placówka, w której każdy podopieczny może liczyć na troskę, serdecznośc i czułą opiekę. Przyjaźnie nastawiony personel w postaci opiekunów, rehabilitantów, czy pielęgniarek nie tylko zapewnia pełne wsparcie w każdej dziedzinie życia, ale także dba o to, aby przebywający w obiekcie mieszkańcy odnaleźli swoje własne, przytulne miejsce.

 

Pensjonariusze mają do dyspozycji komfortowe pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami. Każdy z nich jest umeblowany i wyposażony w TV, Internet, a także system przywoływaczy. Seniorzy mogą korzystać z pięknego ogrodu, zapraszającego do relaksu na świeżym powietrzu oraz z ogólnodostępnego aneksu kuchennego z lodówką. Podopieczni mają zapewnione całodzienne wyżywienie składające się z 4 posiłków, przygotowywanych według zaleceń dietetyka.

 

 

 

Placówka otwarta jest dla osób niepełnosprawnych, z chorobami neurodegradacyjnymi takimi jak choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, demencja, pacjentów po wylewach, udarach oraz zawałach, po operacjach, ze schorzeniami kardiologicznymi i chorobami nowotworowymi. Oferta obiektu obejmuje szeroką gamę czynności. W ramach codziennej opieki, podopieczni mają zapewnione wsparcie w zakresie przyjmowania leków, pielęgnacji, spożywania posiłków, jak również uczestnictwa we wszelkiego rodzaju aktywnościach.

 

Dom Opieki Santorius to kompleksowa opieka nad osobami starszymi z Wrocławia i innych miast regionu Dolnego Śląska, takich jak Lubin, Polkowice, czy Legnica. Jeśli zainteresowały Was usługi świadczone przez ten obiekt, skontaktujcie się z nim telefonicznie lub mailowo, dzięki czemu poznacie więcej szczegółów dotyczących jego funkcjonowania.

 

 

Dom Troskliwej Opieki SANTORIUS

 

ul. Średzka 12

55-300 Rakoszyce, gm. Środa Śląska

woj. dolnośląskie

tel. (+48) 602 19 33 61

e-mail: santorius@santorius.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe