Dwutygodniowe pobyty w Domu Pogodnej Starości Forsycje

Dwutygodniowe pobyty w Domu Pogodnej Starości Forsycje
Drukuj Skomentuj

W miejscowości Brudnów, koło Warszawy znajduje się spokojne miejsce, gdzie seniorzy mogą spędzić swoją jesień życia. Z okien budynku rozciąga się malowniczy widok na Zalew Domaniowski, las i pola uprawne. Otoczenie przyrody sprzyja rehabilitacji osób starszych, a świeże powietrze wpływa na ich dobre samopoczucie. Obiekt położony jest z dala od wielkich aglomeracji miejskich, a panującą tutaj ciszę od czasu do czasu przerwie kumkanie żab, czy śpiew ptaków.

Dom Pogodnej Starości „Forsycje” to idealne miejsce dla tych, którzy pragną żyć w zgodzie z naturą, radością w sercu oraz empatią dla drugiego człowieka. Przebywający tutaj seniorzy, stosując się do zasad zdrowego żywienia, dbając o kondycję fizyczną, a także rozwijając sprawność umysłową i duchową – nabiorą sił i odzyskają pogodę ducha. Pomoże im w tym sąsiedztwo przyrody i możliwość obserwowania zachodzących w niej zmian. 

 

Na pensjonariuszy czeka 22 luksusowo wyposażonych pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje zostały zaopatrzone w osobne łazienki z prysznicami, łóżka rehabilitacyjne, system przywoławczy oraz telewizję. Dodatkowo, podopieczni mogą korzystać z jadalni, aneksu kuchennego, sali rehabilitacyjnej, pokoju kąpielowego, biblioteczki, czy pralni. Mieszkańców z pewnością zachwyci obecność pokoju dziennego z tarasem, gdzie można odpocząć po ciężkim dniu i wypić filiżankę herbaty, wsłuchując się w cykanie świerszczy.

 

Warto wspomnieć, że budynek Domu Pogodnej Starości „Forsycje” przygotowano na przyjęcie 60 osób. Obiekt otwarty jest dla niepełnosprawnych, przewlekle chorych, a także dla tych, którzy wymagają całodobowej opieki. Nad stanem zdrowia mieszkańców czuwają dyplomowane pielęgniarki i lekarz rodzinny. W razie potrzeby, pacjenci otrzymują pomoc w zakresie takich czynności jak kąpiel, ubieranie, czy jedzenie.

 

Z okazji zbliżających się urlopów, placówka zaprasza wszystkich seniorów na dwutygodniowy odpoczynek w towarzystwie pięknego Zalewu Domaniowskiego. Ci, którzy zdecydują się na wakacje w tym obiekcie, będą mogli liczyć na przestronne pokoje z łazienkami oraz smaczne posiłki przygotowywane z ekologicznych produktów. Nie zabraknie także licznych atrakcji w postaci zewnętrznej świetlicy z widokiem na staw kąpielowy, wspólnego grillowania, czy rozmieszczonych w pobliżu budynku ławeczek.

 

W obliczu całodobowej opieki nad osobą starszą, ciężko jest znaleźć chwilę dla siebie, dlatego Dom Pogodnej Starości „Forsycje” wychodzi naprzeciw potrzebom rodzin. Obiekt oferuje pobyty zarówno dla osób samodzielnych oraz dla tych, które potrzebują pomocy przy codziennych czynnościach. To dobry moment, by zregenerować siły i spędzić trochę czasu w miłym towarzystwie, w otoczeniu zachwycających krajobrazów. Zapraszamy! Są jeszcze wolne miejsca!

 

 

Dom Pogodnej Starości „Forsycje” 
Brudnów 37
26-432 Wieniawa
woj. mazowieckie

biuro@forsycje.pl
www.forsycje.pl

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe