Dzień Pracownika Socjalnego - składamy najlepsze życzenia!

Dzień Pracownika Socjalnego - składamy najlepsze życzenia!
Drukuj Skomentuj

Dziś obchodzimy święto pracowników socjalnych, jak również pracowników służb społecznych. Osoby te na co dzień opiekują się potrzebującymi i organizują im pomoc, udzielają porad, kierują do właściwych instytucji. Zapewniają wielu ludziom podstawowe warunki do życia: organizując pomoc finansową, rzeczową, a także psychiczną. W tym zawodzie istotne znaczenie odgrywa poszanowanie godności drugiego człowieka, jak również jego prawa do samostanowienia.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego dziękujemy za zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby i problemy drugiego człowieka. Za dawanie nadziei na lepsze, godne życie tym, których spotkało jakieś nieszczęście. Za poświęcenie i nie poddawanie się w obliczu trudności.

 

Życzymy pogody ducha, siły do dalszej pracy oraz wsparcia osób i instytucji z zewnątrz. Mamy nadzieję, że Państwa praca będzie źródłem satysfakcji i radości, a przekazane dalej dobro wróciło do Państwa ze zdwojoną mocą! Życzymy również zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

 

Wszystkiego dobrego!

Ekipa Domyseniora.pl

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe