Dzień Teatru Publicznego w Lublinie

Dzień Teatru Publicznego w Lublinie
Drukuj Skomentuj

12 maja 2018 roku, po raz czwarty będziemy celebrować Dzień Teatru Publicznego. Do tegorocznej akcji, oprócz 100 innych teatrów w Polsce przyłączy się jeszcze Teatr Stary w Lublinie. Na widowiska organizowane pod hasłem „Bilet do teatru za 300 groszy” zaprasza Instytut Teatralny.

W dniu wydarzenia, Teatr Stary, za symboliczne 3 złote dwukrotnie przedstawi swoim widzom koncert kołysanek pt. Szukaj w snach. Mądre, nieinfantylne teksty kołysanek stworzone przez Włodzimierza Wysockiego, a przede wszystkim najwyższej klasy muzyka oraz wykonanie Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego z zespołem sprawiają, że spektaklem zachwycone są nie tylko dzieci, ale także sami rodzice.

 

Na wszystkie miejsca, na oba przedstawienia teatralne, wystawiane 12 maja, w godzinach 16:00 i 18:00 obowiązuje jedna cena biletów - 300 groszy.

 

Sprzedaż prowadzona będzie tylko w kasie teatru dnia 12.05, od 10.00.

 

Jeden widz może zakupić maksymalnie 5 biletów.

 

Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.

 

Spektakle Szukaj w snach 12 maja grane są w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 300 groszy”, która finansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.


źródło: www.lublin.eu

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe