Dom Opieki Willa Pod Wieżą

Dom Opieki Willa Pod Wieżą
Telefon:
512994060,   600362559
Ocena:
5
Strona WWW:
www.willapodwieza.eu

Lokalizacja:

Adres: Nowatorów 64, Gdańsk

Dom Opieki Willa Pod Wieżą

Dom Opieki Willa Pod Wieżą znajduje się w Gdańsku. Gdańsk jest centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, oraz węzłem komunikacyjnym północnej Polski i stolicą województwa pomorskiego. Gdańsk posiada wiele zabytkowej architektury jak budowle gotyckie, renesansowe, barokowe i manierystyczne.

 

W oparciu o ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w trakcie prowadzenia naszej pierwszej placówki domu opieki Willa Nad Potokiem w Gdańsku przy ul Potokowej 43, postanowiliśmy otworzyć kolejny dom opieki Willę Pod Wieżą w Gdańsku Kokoszkach przy ul Nowatorów 64

 

Działamy w oparciu o bezterminowe pozwolenie Wojewody Pomorskiego NR: PS-IV.9423.1.21.2013

 

Doświadczona kadra i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nasi mieszkańcy mają poczucie, że czas spędzony w naszym domu opieki jest nagrodą za dotychczasowe życie, zaś ich bliscy są spokojni, że członkowie ich rodziny znajdują się pod dobrą opieką.

 

Zapewniamy:

- Elegancko urządzone pokoje - 2 lub 3 osobowe pokoje z łóżkami wielofunkcyjnymi.

- Nasz obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych, posiadamy windę itp.

- Jesteśmy doskonale przystosowani do całodobowej opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi.

- Zatrudniamy zespół złożony z doświadczonych pielęgniarek i opiekunek, które codzienną pracą przynoszą ulgę naszym pacjentom.

- Zapewniamy opiekę lekarza internisty oraz współpracujemy ze specjalistami. Możemy nawiązać współpracę z lekarzem wedle potrzeb naszym podopiecznych.

- Zapewniamy rehabilitację i terapię ruchową trzy razy w tygodniu nielimitowany dostęp do napojów (diety dostosowane do indywidualnych potrzeb)

- Zapewniamy opiekę duszpasterską.

- Organizujemy święta i uroczystości okazjonalne.

 

Serdecznie zapraszamy!