Dom Seniora Life

Dom Seniora Life
Telefon:
501512558,539828511
Strona WWW:
domsenioralife.pl

Lokalizacja:

Adres: Wiczlińska  40A, Gdynia

Dom Seniora Life

Dom Seniora Life powstał w eleganckiej dzielnicy Gdynia – Wiczlino. Dom wybudowany został z myślą o Państwa potrzebach.

 

Osoby starsze, chore czy niepełnosprawne zasługują na pełen szacunek z racji wieku i życiowych doświadczeń. Poświęcony w życiu czas na wychowanie dzieci, rodzinę, czy pracę zawodową, zapewne część tego życia pochłonęły. Teraz przyszedł moment na zasłużony odpoczynek, który zapewnimy Państwu w fachowej opiece.

 

Budując Dom Seniora Life, postawiliśmy na pełen profesjonalizm w sprawowaniu opieki nad Państwem, w tym na zapewnieniu właściwej terapii w zależności od kondycji psychicznej i fizycznej. Zadbamy również o zagospodarowanie czasu wolnego, organizując wartościowe spotkania z ludźmi, którzy będą mogli wymieniać się z Państwem dobrą energią, doświadczeniem, a także wspólnymi zainteresowaniami. Będziemy troszczyć się o indywidualny rozwój każdego z Państwa.

 

Nasza profesjonalna kadra zadba o jak najdłuższe podtrzymanie dobrej kondycji psychofizycznej, stosując odpowiednio dobrane formy terapii. Każdego z Państwa chcemy potraktować w sposób wyjątkowy, licząc przy tym, że Państwa obecność w Domu stworzy jego szczególną, rodzinną, ciepłą atmosferę.