II Forum Seniora w Internecie - kiedy?

II Forum Seniora w Internecie - kiedy?
Drukuj Skomentuj

Wszystkich seniorów zapraszamy do aktywnego udziału w II Forum Seniora w Internecie! Wiele interesujących tematów, rozmowy o pasjach i przydatne na co dzień rady. Co więcej, forum uświetnią zaproszeni eksperci, którzy podzielą się wiedzą o zdrowiu oraz goście specjalni.


II Forum Seniora w Internecie - kiedy?


II Forum Seniora w Internecie zaplanowano na 25 marca. Rozpocznie się o godz. 12.00.


Zainteresowani mogą wypełnić formularz, dzięki któremu otrzymają specjalne powiadomienie o wydarzeniu. Formularz znajduje się pod linkiem:

https://plebiscyt.kurierlubelski.pl/ankieta/610072/wypelnij-formularz-ii-forum-seniora-online.html

 

 

Czytaj także: Nowy klub dla seniora!

 

Gośćmi, którzy uświetnią II Forum Seniora w Internecie, będą:


Witold Paszt - polski piosenkarz oraz założyciel i wokalista zespołu Vox oraz juror w programie The Voice Senior. Specjalnie dla seniorów opowie o historii swojej muzycznej pasji oraz o korzyściach płynących z rozwijania zainteresowań niezależnie od wieku.


Andrzej Supron - srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w zapasach - styl klasyczny, trener i sędzia zapaśniczy, komentator i promotor wrestlingu, a także prezes Polskiego Związku Zapaśniczego.  Opowie on o aktywności w wieku dojrzałym oraz zdradzi  receptę na dobre samopoczucie oraz opowie o przeszkodach, które napotkał na swojej drodze. Podzieli się również z seniorami tym, jak poradzić sobie z zakończeniem kariery zawodowej.

 

Sprawdź także: Rusza nabór do programu Aktywni plus

 

Program II Forum Seniora w Lublinie

 

Najzdrowsza apteka - pszczela pasieka. Prezes Stowarzyszenia Lubelskich Pszczelarzy, Zbigniew Jankiewicz opowie o niezwykłych właściwościach miodu oraz pasji Seniorów Pszczelarzy.


Jak poprzez naturalne terapie, niezależnie od wieku dbać o swój kręgosłup? Co zrobić, by zachować go w dobrej kondycji na długie lata? Na te pytania odpowie mgr Magdalena Maria Boroń, mistrzyni naturopata, chiropraktyk.


Dr n. med. Małgorzata Kiernicka specjalista periodontologii i chorób jamy ustnej a także ekspert z dziedziny implantologii stomatologicznej podzieli się z seniorami rozwiązaniami na problemy z jamą ustną.


Jak komunikować się z młodym pokoleniem? O korzyściach z wymiany doświadczeń i wiedzy na temat nowych technologii opowie Henryk Stefanek - prezydent, założyciel Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!