III edycja Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo

III edycja Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo
Skomentuj

Zapraszamy do udziału w III edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, które odbędą się 29- 30 maja 2020r. w Centrum Targowo- Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi REHexpo to możliwość integracji środowisk związanych z rehabilitacją oraz wymiany informacji na temat nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii, a także lecznictwa uzdrowiskowego. Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od wybitnych specjalistów oraz zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży.

Podczas wydarzenia odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Popularno - Naukowa pt.: „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy - Fizjoterapia i aktywność zdrowotna", której organizatorem jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach i Expo Silesia. Nad merytoryką czuwają również współorganizatorzy: Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Uniwersytet Śląski w Katowicach. Wśród wydarzeń towarzyszących nie zabraknie licznych warsztatów, pokazów oraz prezentacji, stanowiących doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów m.in. z otrotyki i protetyki, treningu funkcjonalnego czy odnowy biologicznej.

Do odwiedzenia REHexpo zapraszamy właścicieli i kadrę zarządzająca państwowych i prywatnych palcówek rehabilitacyjnych oraz szpitali, dyrektorów sanatoriów, władze miejscowości uzdrowiskowych, właścicieli gabinetów, fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, ortotyków, trenerów personalnych, instruktorów rekreacji ruchowej, trenerów dyscyplin sportowych, masażystów, pracowników medycznych i kadrę naukową oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw.

 

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Obiekt w całości dostosowany jest do osób niepełnosprawnych.


Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Sosnowcu