Domyseniora.pl to jeden z największych serwisów o tematyce opieki długoterminowej oraz domów pomocy społecznej. Prezentujemy bogatą bazę Domów Opieki, Sanatoriów, OPS, Ośrodków Rehabilitacyjnych, DPS, ZOL, produktów medycznych, a także usług opiekuńczych dla seniorów.

Jaka jest nasza idea?

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania

mające na celu promowanie Domów Opieki, Sanatoriów, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych i innych. Pomagamy właścicielom obiektów dobrać odpowiednie środki do jak najlepszego zaprezentowania ich obiektów. Promujemy też nowoczesny marketing skierowany do seniorów i ich opiekunów.

Promujemy wartości związane z godnym życiem seniorów

prezentowane przez nas treści dotyczą odpowiedniej opieki nad seniorami oraz ich aktywizacji. Obalamy krzywdzące stereotypy i patronujemy wydarzeniom edukującym w kwestiach związanych z pielęgnacją osób starszych, niepełnosprawnych, itp.

Nasz portal jest przystępny dla użytkowników

dokładamy wszelkich starań, by prezentowane treści były aktualne i przejrzyste w swojej formie. Cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu i wprowadzamy udogodnienia.

Warto do nas zajrzeć
przed wyborem Domu Seniora dla bliskiej osoby

Opinie naszych klientów

Dom Seniora Viktoria
Dom Seniora Viktoria

Chciałabym serdecznie podziękować za współpracę z portalem Domyseniora.pl. Potwierdzam wysoką skuteczność działań promocyjno - reklamowych, przeprowadzanych za jego pośrednictwem.

Z portalem nawiązaliśmy współpracę kilka lat temu i w tym czasie skorzystaliśmy z szeregu usług, które zapewniły naszym obiektom dobrą widoczność i dotarcie do osób, zainteresowanych naszą ofertą. Na szczególną uwagę zasługuje fachowa pomoc oraz doradztwo w zakresie reklamy internetowej.

Doświadczenie wynikające ze współpracy z portalem domyseniora.pl pozwala nam z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jest on solidnym partnerem.

Gorąco polecamy i dziękujemy za dotychczasową owocną współpracę. Dom Seniora Viktoria

Dom Seniora A w sercu maj
Dom Seniora A w sercu maj
"Witam. Portal jest widocznym elementem w poszukiwaniu miejsca dla swoich seniorów. W ciągu miesiąca jest kilka zapytań o warunki, miejsca itp. przekierowanych właśnie ze strony Domyseniora.pl."