O nas

Domyseniora.pl to jeden z największych w Polsce serwisów o tematyce domów opieki oraz senioralnej. Prezentujemy oferty Domów Opieki, Sanatoriów i Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych, produkty medyczne, jak również publikujemy artykuły dla właścicieli tych obiektów oraz dla seniorów.

Fot.: rawpixel.com, Pexels


Jaka jest nasza idea?


Wdrażamy nowoczesne rozwiązania mające na celu promowanie Domów Opieki, Sanatoriów, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych i innych. Pomagamy właścicielom obiektów dobrać odpowiednie środki do jak najlepszego zaprezentowania ich obiektów. Promujemy też nowoczesny marketing skierowany do seniorów i ich opiekunów.

Promujemy wartości związane z godnym życiem seniorów. Prezentowane przez nas treści dotyczą odpowiedniej opieki nad seniorami oraz ich aktywizacji. Obalamy krzywdzące stereotypy i patronujemy wydarzeniom edukującym w kwestiach związanych z pielęgnacją osób starszych, niepełnosprawnych, itp.

Nasz portal jest przystępny dla użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowane treści były aktualne i przejrzyste w swojej formie. Cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu i wprowadzamy udogodnienia.

 

 

Warto do nas zajrzeć przed wyborem Domu Seniora dla bliskiej osoby.