IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca PTK w Warszawie

IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca PTK w Warszawie
Skomentuj Drukuj

W dniach 19-20 czerwca 2020 r. w Warszawie odbędzie się IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca PTK. Tym razem, ze względu na sytuacje epidemiologiczną, po raz pierwszy będzie to Konferencja transmitowana na żywo w Internecie.

treśćAby uniknąć wszystkich niedogodności z którymi borykamy się na co dzień uczestnicząc licznych webinarach w naszej internetowej formule Konferencja przeprowadzona zostanie z profesjonalnego studia, co zapewni bardzo dobra jakość transmisji i możliwość połączenia się z osobami prowadzącymi sesje i wykłady.

 

Ale oprócz warstwy technicznej najważniejsza jest przecież merytoryka. A o merytorykę zadbają eksperci zajmujący się na co dzień różnymi aspektami niewydolności serca.

 

Niewydolność serca to schorzenie, które dotyka wielu spośród naszych pacjentów. To również bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina kardiologii. Z każdym rokiem pojawiają się nowe możliwości diagnostyki i leczenia. Stąd nasza konferencja stanowić będzie przegląd najnowszych zagadnień dotyczących diagnostyki, farmakoterapii, leczenia inwazyjnego (przezskórnego i chirurgicznego), elektroterapii oraz postępowania w chorobach towarzyszących.

 

Dogodna lokalizacja internetowa Konferencji ułatwi Państwu udział w poszczególnych sesjach które starliśmy się dostosować do wielokierunkowych wymagań i naszych możliwości.

 

Dzięki pomocy w organizacji naszych partnerów strategicznych udział w Konferencji dla Państwa jest bezpłatny.

 

Zachęcamy do rejestracji internetowej.

 

Więcej informacji: IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca PTK

 

Źródło: Materiały prasowe.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!