Jak korzystać z panelu na DomySeniora.pl - instruktaż dla właścicieli obiektów

Jak korzystać z panelu na DomySeniora.pl - instruktaż dla właścicieli obiektów
Drukuj Skomentuj

Portalowi DomySeniora.pl zaufało już ponad 600 Domów Seniora, DPS-ów, OPS-ów, ZOL-ów, Sanatoriów i firm z produktami dla seniorów. Staramy się wprowadzać dogodne rozwiązania dla właścicieli w celu jak najlepszego promowania ich obiektów. Z poniższego instruktażu dowiesz się, jak korzystać z panelu administracyjnego, by w pełni wykorzystać możliwości zaprezentowania swojej placówki.

Dostęp do panelu administracyjnego


Dostęp do panelu otrzymujesz po dodaniu obiektu w naszym portalu. Na maila podanego w trakcie zakładania prezentacji przesyłamy Twój login oraz hasło.

Jeśli masz problemy z logowaniem lub odnalezieniem maila - skontaktuj się z nami.

Zobacz też: Wypromuj swój Dom Opieki z Domyseniora.pl!

 

Korzystanie z panela na DomySeniora.pl


W panelu dostępne są zakładki:

 

 • moja oferta główna
 • moje oferty specjalne
 • piktogramy
 • punkty pozycjonujące
 • punkty za oceny
 • abonament za publikację
 • opinie - przegląd
 • wyślij zaproszenie
 • zaznacz na mapie
 • dane kontaktowe
 • dane do faktury
 • zmiana hasła
 • ustawienia
 • statystyki

 

Moja oferta główna


Oferta główna powinna zawierać nazwę obiektu, opis, zdjęcia oraz filmy video. Pamiętaj: ofertę możesz dowolnie edytować przez cały okres trwania publikacji. Postaraj się więc, by podane informacje oraz fotografie były aktualne.

 

Moje oferty specjalne


W tej zakładce możesz umieścić informacje o dodatkowych ofertach, jak np. pakietach rehabilitacyjnych, promocjach świątecznych i innych. Po kliknięciu Dodaj własny pakiet / ofertę, określasz tytuł oferty i krótko ją opisujesz. Po jej zapisaniu możesz również określić termin wyświetlania, cennik, a także dodać zdjęcie.

 

Piktogramy


Piktogramy wybierasz już przy zakładaniu obiektu; są to skrótowe informacje o tym, co się znajduje w Twojej placówce. Warto wiedzieć, że możesz je w dowolnym momencie aktualizować. Do wyboru są m.in.: parking, akceptujemy karty płatnicze, klimatyzacja, itd.

 

Punkty pozycjonujące


Punkty pozycjonujące decydują o tym, w jakiej kolejności na liście wyników z danego miasta widoczne są poszczególne oferty obiektów. Opłacając abonament za publikację czy też kupując dodatkowe usługi otrzymujesz punkty, które podnoszą pozycję Twojej oferty.

W zakładce znajdziesz też przydatne informacje dotyczące np. tego, ile punktów Ci brakuje, by Twoja oferta znajdowała się w top 20 albo na jakiej pozycji w mieście znajduje się aktualnie.

 

Punkty za oceny


W tej zakładce znajdziesz informację o punktach pozycjonujących za każdą opublikowaną ocenę. Dowiesz się z niej też, na jakiej zasadzie przyznawane są punkty.

 

Abonament za publikację


W tej zakładce znajdziesz przydatne informacje o m.in. statusie swojej publikacji, terminie jej wyświetlania oraz cenie za abonament. Również tu możesz opłacić przedłużenie publikacji na naszym portalu.

 

Opinie - przegląd


W panelu administracyjnym masz wgląd do wszystkich opinii wystawianych przez swoich klientów. Również masz możliwość odpowiadania na opinie - seniorzy i ich rodziny na pewno docenią Twoje zaangażowanie!

 

Wyślij zaproszenie


Możesz zaprosić klientów, aby dodali opinię z pobytu w Twoim obiekcie. Rekomendacje seniorów i ich rodzin zwiększą zaufanie do świadczonych przez Ciebie usług. W zakładce wystarczy podać adresy email klientów, aby otrzymali Twoje zaproszenie. Pamiętaj: im więcej pozytywnych opinii, tym Twój obiekt będzie lepiej pozycjonowany!

 

Zobacz też: 5 sposobów na zdobycie pozytywnych opinii o obiekcie

 

Zaznacz na mapie


Lokalizacja obiektu jest później widoczna dla użytkowników DomySeniora.pl. Sprawdź więc zaznaczenie na mapie, by mieć pewność, że łatwo da się odnaleźć Twoją placówkę.

 

Dane kontaktowe


W tej zakładce podaj aktualne dane: adres, adres swojej strony www, e-mail, numer telefonu. Pamiętaj, że na podany adres mailowy osoby szukające obiektów mogą wysyłać zapytania o Twoją ofertę.

 

Dane do faktury


Na podane dane wystawiamy faktury za opłacenie prezentacji.

 

Zmiana hasła


Tu możesz zmienić hasło, które jest automatycznie wygenerowane przy zakładaniu prezentacji obiektu.

 

Ustawienia


W tej zakładce możesz ustawić: czy klienci mogą wystawiać opinie o Twoim obiekcie oraz z jaką częstotliwością chcesz dostawać powiadomienia mailowe o aktualnej ilości punktów.

 

Statystyki


Sprawdź, jakie korzyści przynosi Ci reklama w portalu DomySeniora.pl! Dajemy Ci dostęp do takich informacji, jak:

 

 • ilość odsłon oferty w portalu (dzisiaj) i średnio dziennie,
 • ilość wydrukowanych ofert (dzisiaj),
 • ilość odsłon numeru telefonu;


Czy wiesz, że to nie wszystkie możliwości promowania się w naszym portalu? Sprawdź, co jeszcze możemy ci zaoferować: Dodatkowe formy promocji na DomySeniora.pl

 

 

Może zainteresuje Cię też: Jak podnieść wiarygodność obiektu w oczach klienta - domy seniora, sanatoria

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe