Jak wygląda życie uczestników Sanatorium miłości w czasie kwarantanny?

Jak wygląda życie uczestników Sanatorium miłości w czasie kwarantanny?
Drukuj Skomentuj

Z powodu pandemii koronawirusa wielu seniorów musiało odizolować się od innych, pozostając w swoich mieszkaniach. Do nowych warunków musieli przyzwyczaić się także uwielbiani przez tysiące widzów, członkowie drugiej edycji “Sanatorium miłości”, którzy zdradzili fanom jak spędzają kwarantannę w domu. 

Sanatorium miłości to polski program telewizyjny prowadzony przez Martę Manowską od 20 stycznia 2019 r. Telenowela dokumentalna przedstawia 12 samotnych, pochodzących z różnych zakątków  Polski osób poszukujących miłości. Dzięki ciepłu i autentyczności programu, szybko zyskał on wielką rzeszę fanów w całym kraju. Dotychczas nakręcono 2 edycje tego serialu.

 

 

Krzyżówki i rozmowa z bliskimi

 

Epidemia koronawirusa to bardzo trudny czas dla seniorów. Aby wesprzeć innych emerytów, Iwona Mazurkiewicz i Gerald Makosz pokazali swoje sposoby na spędzenie wolnego czasu w trakcie kwarantanny. Oboje nakręcili krótkie filmiki w których dzielą się sposobami na nudę.

 

Emerytowany górnik, Gerald Makosz w wolnym czasie rozwiązuje krzyżówki. - Tyle teraz wolnego czasu, że wróciłem znowu do rozwiązywania krzyżówek. Dawno nie rozwiązywałem, ale muszę się czymś zająć - powiedział emeryt. W trakcie rozwiązywania krzyżówki mężczyzna zadzwonił do swojej siostry w celu zapytania czym jest atrofia. Siostra odpowiedziała mu, że synonimem tego słowa jest zanik. Dzięki rozmowie z siostrą mężczyzna mógł dalej rozwiązywać krzyżówki. 

 

 

Śpiewać każdy może!

 

Kolejnym sposobem na spędzenie czasu w domu, podzieliła się Iwona Mazurkiewicz. Kobieta zaśpiewała radosną piosenkę Skaldów “Wszystko kwitnie wkoło”. Kolejną propozycją na "domowe siedzenie w domu" była kąpiel kwiatów, czyli oczyszczenie liści kwiatów osiadłego kurzu. 

 

 

W zdrowym ciele zdrowy duch

 

W kolejnym nagraniu para pokazała, jak dba o siebie nawzajem. Seniorzy z “Sanatorium miłości” pokazali swój ogród, w którym zatańczyli w rytm piosenki “Volare”. Jak zdradziła Iwona Mazurkiewicz, para codziennie z rana wykonuje serię ćwiczeń oraz wypija sok z jarmużu i jabłek. Zakochani wzbogacają swoją dietę również o zupy kremy, a uszczuplają o słodycze. Według kobiety, bardzo ważnym elementem jest także picie 2 litrów wody dziennie. 

 

Umieszczony przez parę filmik zachwycił fanów!

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!