Jerzy Połomski zamieszkał w domu opieki. Miał dość samotności

Jerzy Połomski zamieszkał w domu opieki. Miał dość samotności
Drukuj Skomentuj

Legendarny piosenkarz Jerzy Połomski, który nie doczekał się potomstwa ani nie ma żony, podjął decyzję o zamieszkaniu w domu opieki. Stwierdził, że ma już dość samotności i przeprowadził się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Tam zamierza spędzić jesień życia.

Jerzy Połomski zamieszkał w domu opieki


Jerzy Połomski niedawno opuścił swoje mieszkanie i przeniósł się do domu opieki w Skolimowie - poinformował "Super Express". Sławny piosenkarz przez całe życie mieszkał sam i nigdy nie założył rodziny i mając już dość samotności stwierdził, że ostatnie lata życia spędzi wśród kolegów z branży w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich.

 

Sprawdź także: Kalkulator emerytury - od czego zależy wysokość emerytury?


Choć Jerzy Połomski miał już problemy ze słuchem to nie zamierzał rezygnować z kariery. Jednak jego plany na dobre pokrzyżowała pandemia koronawirusa.


„Nie mam zamiaru rezygnować ze sceny. Proszę na mnie spojrzeć, jestem pełen sił i zdrowia. Tacy jak ja nigdy się nie poddają i walczą do końca” - mówił wówczas artysta w rozmowie z "Super Expressem".

 

Czytaj również: Dziedziczenie emerytury po rodzicach - czy to możliwe?


Jerzy Połomski przez całe życie mieszkał na warszawskim Mokotowie. Jednak z biegiem czasu mieszkanie samemu na czwartym piętrze bez windy stało się dla niego bardzo uciążliwe. W Skolimowie nie jest już samotny, ponadto ma zapewnioną opiekę lekarską i posiłki. Jak informuje "Super Express", Jerzy Połomski wraz z innymi artystami bierze udział w różnych wydarzeniach artystycznych organizowanych w domu opieki.

 

 

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!