Ośrodek Opiekuńczy dla osób z chorobą Alzheimera

Ośrodek Opiekuńczy dla osób z chorobą Alzheimera
Telefon:
504177786,   74813 68 74
Ocena:
4.9
Strona WWW:
www.jodlowadolina.pl

Lokalizacja:

Adres: Jodłów 6-7, Jodłów

Ośrodek Opiekuńczy dla osób z chorobą Alzheimera

Jodlowa Dolina to ośrodek Opiekuńczy, który sprawuje opiekę nad osobami starszymi i schorowanymi. Również osoby chore na Alzheimera mają u nas zapewnioną kompleksową opiekę.

W 2017 roku, został zmodernizowany drugi budynek Ośrodka, co doprowadziło do zwiększenia liczby miejsc dla Podopiecznych Ośrodka, w którym oferujemy również opiekę całodobową przez wyspecjalizowaną kadrę pielęgniarską i opiekuńczą, nad osobami leżącymi, wymagającymi karmienia poprzez żywienie dojelitowe PEG, w związku z etapami postępu choroby Alzheimera.

 

 

Dom seniora stworzyliśmy z dbałością o najdrobniejszy szczegół po to, aby każdy odnalazł tu swoje własne, przytulne miejsce jak w rodzinnym domu. 

 

Dom seniora „Jodłowa Dolina” mieści się w malowniczej wsi Jodłów, położonej na terenie Dolnego Śląska, w zachodniej części Masywu Śnieżnika, 9 km od miejscowości Międzylesie. Jodłów to niewielka, górska wieś ze wspaniałymi widokami i zabytkami ziemi Kłodzkiej.

 

Wyróżnia nas: 

- prawdziwe powołanie i chęć niesienia pomocy, 

- czułość oraz szczera troska – cechy, które tak ważne są w opiece nad osobami starszymi.

- zapewniona kompleksowa opieka nad chorym na Alzheimera w naszym domu

 

Przyjmujemy pacjentów, którzy:

- wymagają całodobowej opieki medycznej, 

- są przewlekle chorzy, ograniczeni ruchowo, 

- z demencją starczą i potrzebują stałego nadzoru. 

 

Ośrodek opiekuńczy dla osób z chorobą Alzheimera jest w pełni prywatnym domem spokojnej starości. To jedyny taki ośrodek dla osób chorych na Alzheimera na Dolnym Ślasku.

 

Aby w naszym Osrodku (domu spokojnej starości) podopieczni czuli się komfortowo i bezpiecznie, kadrę stanowią nieprzypadkowi ludzie: wykwalifikowane pielęgniarki, lekarze, rehabilitanci, psychologowie, opiekunki. Równie ważne jak to, kim jesteśmy z wykształcenia, jest to, jakimi jesteśmy ludźmi dla innych.

 

W naszym domu seniora gwarantujemy podopiecznym: 

- domową atmosferę, 

- pomoc w codziennych czynnościach, 

- zajęcia terapii manualnej, 

- pomoc w załatwianiu spraw osobistych, 

- codzienną prasę, 

- aktywne spędzanie wolnego czasu

- całodobową opiekę pielęgniarską oraz zajęcia rehabilitacyjne. 

- wizytę lekarską dwa razy w tygodniu.

 

Oferujemy też:

- całodobowy transport medyczny umożliwiający wygodny i bezpieczny transport osób czasowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się. 

 

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucji. Posiadamy nowoczesną i komfortową karetkę marki Renault Trafic, wyposażoną w nosze transportowe, krzesełko kardiologiczne, butle z tlenem, niezbędny sprzęt medyczny oraz ogrzewanie postojowe Webasto. Nasza karetka spełnia wszelkie kryteria związane z transportem osób chorych. Podczas każdego transportu gwarantujemy fachową opiekę specjalistycznego zespołu ratowników medycznych. Przewóz chorego obejmuję pełną i profesjonalną obsługę, opiekę oraz pomoc.

 

Zakwaterowanie:

Pokoje 2 osobowe - 4.

Pokoje 3 osobowe -6

Pokoje 4 osobowe - 10

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Domu Seniora, Ośrodka dla osób  z chorobą Alzheimera! (dom opieki Alzheimer) Chcemy aby nasi podopieczni znaleźli w nim drugi dom, w którym będą mogli czuć się swobodnie i szczęśliwie. To jedyny taki Dom Opieki na Dolnym Ślasku dla osób chorych na Alzheimera.