Jubileuszowe Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym

Jubileuszowe Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym
Drukuj Skomentuj

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym zaprasza w niedzielę 23 września na jubileuszowe Święto Jesieni. W tym roku popularny kiermasz produktów regionalnych i tradycyjnych odbędzie się po raz dwudziesty.

Święto Jesieni to wyjątkowo kolorowy, pełen smaków i zapachów kiermasz, w trakcie którego lokalni producenci prezentują swoje przetwory, miody, nalewki, ciasta, potrawy kuchni tradycyjnej oraz wyroby rzemiosła artystycznego. W tym dniu można zaopatrzyć się w oryginalne specjały, często wykonywane ręcznie z ekologicznych składników. Dodatkową atrakcją kiermaszu będą pokazy kulinarne, występy zespołów i kapel ludowych, kącik dla dzieci, liczne konkursy i wspólna zabawa.

 

 

Impreza, która skierowana jest dla całych rodzin, rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 17:00. Zapraszamy na plac przed spichlerzami na wjeździe do Kazimierza Dolnego (ul. Puławska). Wstęp wolny!

Wydarzenie organizowane jest przez Oddział Przyrodniczy Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym, przy współudziale Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli i wsparciu Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym.

 


źródło: informacje prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe